Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfürdethetem a sünim?

Megfürdethetem a sünim?

Figyelt kérdés
Süntartók! A kis sünim pár hete van itt nálunk ,és most már kezd kicsit büdi lenni annak ellenére h minden nap tisztítom a helyét és az almát viszont sokszor nem is az alomba hanem szana-szét végzi dolgát... Hogyan tudom megfürdetni ,és mivel?
2018. márc. 20. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A sünit csak akkor kell, ha koszos, kakis lesz. Mi puha fogkefével és meleg vízzel tisztítottuk, semmi vegyszer.
2018. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Facebookon vannak hozzáértő sünös csoportok. Ott kérdezd meg.
2018. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia facebookon a Marcipan Suntenyeszet-et kerdezd meg. Nagyon kedvesek, es tenyleg ertenek hozza. En toluk vettem a sunimet es nagyon meg vagyok elegedve. 2 eves mult a sunim es meg mindig sokat tudnak segiteni, ha valamilyen kerdesem lenne :) Jo sunizest!
2018. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. márc. 21. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!