Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac mit ehet a...

A tengerimalac mit ehet a diákcsemegéből?

Figyelt kérdés
Diákcsemege:(aki nem tudná) mazsola(gyapitmagolajas), pörkölt kesudio, mogyoró, mandula

2018. márc. 23. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne adj neki belőle, mert megvan pörkölve és gondolom sózva is van, vagy valami "ízesítőt" szórnak rá.
2018. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy abból adj neki az meg van sózva adj neki rendes tengerimalac kaját.
2018. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mogyorót nem ehet a tengerimalac, de alapból emberi táplálékot nem ehet, akkor sem, ha eszi.

Az enyéim például eszik a kenyeret, úgy mint a salátát, megkérdeztem az állatorvost, és az ilyen árt nekik!

2018. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
A diákot!
2018. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mazsola: cukros

kesudió, mogyi, mandula: zsírosak, hízlalnak, ráadásul meg vannak pörkölve, sózva.

Ha nasiztatni akarod őket csíráztass búzát vagy adj nekik szárított borsószirmot.

2018. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 bizony, sok gazdi azt hiszi ha az állat valamit megeszik az biztos jó neki (a patkányméreg létezése már cáfolja ezt) gondoljunk bele a gyerekek vagy a kutyák is mennyi mindent megesznek ami ártalmas nekik, egy 3 éves csak úgy söpörné magába a csokit, cukrot, chipset mégse tesz jót neki, a malacnál sincs máshogy.
2018. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A házikedvenceknek alapvetően normálisabb állapotú étel kell, nem pörkölt, sózott. Amikor a macskának adok valami sajátabb ételt, azt is direkt neki készítem, só és egyéb fűszer nélkül.

Hogy a sima olajos magvakkal mi van, annak nézz utána, nekem nincs tengerimalacom, de az állatokkal vigyázni kell, mindegyiknek megvannak az ételei s azok is, amikbe bele is halhat, de magamtól nem is gondolnék rá. Ha már állatot tartok, utánanézek az alapoknak vagy pedig egyszerűen a neki való ételt veszem.

2018. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Nem adok neki:)

2018. márc. 24. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!