Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig jó egy hörinek ez a hely?

Meddig jó egy hörinek ez a hely?

Figyelt kérdés

Az a helyzett hogy vemhes az egyik hörcsögöm s nincsenek itthon csak 57x37-es ketrecek, az lenne a kérdésem hogy ez meddig jó a kicsiknek ?


Idővel szeretnék nagyobbakat venni . Csak nem számítottunk rájuk :)

A válaszokat előre is köszönöm


2018. márc. 25. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Törpe vagy szíriai?

Igazából mindegy is, mindnek túl pici, mihelyt elválaszthatók, már nagyobb hely kell nekik.

2018. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Törpe ( igen, tudom . Nekik a minimum 60x40 :(( )
2018. márc. 25. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik kishörcsögöt meg szeretnéd tartani? Mert ugye őket nem lehet együtt tartani, 6-8 (minimum)60x40-es ketrec meg elég sok helyet foglal.

Vemhes úgy lett, hogy kereskedésből hazahozva már az volt, vagy fiúval tartod együtt? Mert ugye akkor vedd szét őket, nem lesz több meglepetés.

2018. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen. Mindet megszeretném tartani :)

Csak itthon tálaltam 57x37es taroló dobozokat :) (van 9 belőle)


Hát az ugy lett hogy nekem van egy horim , ö 200x175cm helyen van :)

És meglattam egy hirdetést 2 hóriról (együtt voltak tartva egy 30x30as helyen és egy hét után meg unták öket , muszálj volt elhoznom öket. ) most persze külön-külön vannak )

Csak a kicsiknek szeretném ezeket a 57x37es helyeket :))

2018. márc. 25. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Akkor is kicsi.

Igen, általában a 60*40-et szokták mondani, de azt nem lehet normálisan berendezni, egy törpének sem, csak az alapfelszereléseket berakva sem jut neki semmi mozgástér, és akkor még semmi extra ingert nem tettél be neki. (Tapasztalat.)

80*40-es már jó lenne.

2018. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!