Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy állapítsam meg, hogy a...

Hogy állapítsam meg, hogy a tengerimalac fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lassan fél éves, lány tengericocim. Nagyon szeretem, de amikor én suliba vagyok, a többiek pedig munkában, akkor szegény NAGYON unatkozik egyedül. Szeretnék mellé egy társat, de nem szeretnék kismalacokat, ezért nagyon fontos hogy lány legyen. Hogy tudnám ezt megállapítani, ha a kereskedésben nem tudják? Szolnokon és környékén ismertek tengerimalac tenyésztőt?

Előre is köszönöm a válaszokat

Vovok8



2018. márc. 30. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Vizsgáld meg alulról. :D
2018. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is nagyon felelősségteljes vagy,hogy masik tengeri alackát fogadtok be,hogy ne legyen egyedül (ugyanis a tengerimalackák társas lények)

Szia Tengerimalac mentés oldalán van róla információ

[link]

Van a mentésnek facebook oldala a Tengerimalacok értük és velük ha oda felrakod az tengerimalac alfeléről a képet tudnak majd segíteni.

Elhozzátok a tengerimalackát és megállapítjátok a nemét ,ha fiú lenne akkor őt is lehet ivartalanítani (egzotikus állatorvossal)

A him tengerimalac alsó felén egy I betűre hasonlító nyílás van

Míg a nöstényeké meg Y ra hasonlít

[link]

2018. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

De hogy vegyem rá a malacomat, hogy nem fészkelődjön, amíg megvizsgálom?

2018. márc. 31. 09:37
 5/6 A kérdező kommentje:

Mennyi idősen lehet ezt megállapítani?

Mert ha nagyon fiátal, akkor nem lehet igaz?

A tenyésztő ről Szolnok környékén tudtok valamit?

2018. márc. 31. 09:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem fiaim vannak, de fél éves korukban már látszódtak a zacskóik eléggé :D. Esetleg fotózd le és rakd fel ide, akkor könnyebb dolgod lesz . :) sok sikert hozzá! :)
2018. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!