Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A tengerimalacom éjjel nappal rágja a WC-je szélét, pedig ott van neki a rengeteg széna, zöldségek, és a sok zöld. Viszont azt meg nem eszi. Mit lehet csinálni?

2018. ápr. 1. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyedüli?

Mert a tengerimalacok tárdas lények (Svájcban törvény bünteti,ha tengerimalacot Egyedül tartasz, sajnos magyarorszáhon az Állatvédelmi törvény sz@rt se ér)

Mivel egyedül van lehet,hofy unatkozik azért rág,vagy depressziós az egyedül léttől

Gondolom csak eszik valamit nem a wc műanyag szélét.

2018. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nincsen egyedül. 2-en vannak a másik nyugodtan alszik, a nagyobbik pedig a műanyag wc-je szélét rágja, és nem hagyja abba, pedig ahogy írtam van előtte egy csomó kaja. Nem tudom mi lehet a gond.
2018. ápr. 1. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az én idősebb malacom (ketten vannak) is ette a műanyagot, az itatója fém csöve kiesett, mert lerágta körülötte a műanyagot, ami tartotta, másik itatót (más típusút). Hát, vedd ki a WC-t szerintem.
2018. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már rajta, csak az a baj hogy már megszokta hogy oda kell üríteni.
2018. ápr. 2. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!