Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Új társ elfogadása?

Új társ elfogadása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A ti malacotok hogy fogadta az új társat? Drága Nutellám itt hagyott minket tegnap éjszaka, Sissy pedig depressziós lett...Nem eszik, kuporog a sarokban, hívja a másikat...Egy percig nem élt egyedül. Viszont a kis szőrmók igencsak domináns, félek, hogy hogy fogja fogadni az új jövevényt. Nutellával is sokszor civakodtak, de lerendezték, nem kellett aggódni. Viszont egy kölyköt féltek. Mik a tapasztalataitok? Ilyen esetben hogy fogadta nálatok az új társat? Ma délután jönne az új csöpség (fáj, de Sissy érdekében minél hamarabb kell mellé másik malac).

A válaszokat köszönöm!



2018. ápr. 14. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez személyiség függő,hogy hogy viseli az új jövevényt,mennyire domináns stb.

Általában nagy korkülönbség esetén(6 hónap) egyértelmű a hierarchia ,de vannak tippek a Tengerimalac Mentés honlapján az összeszoktatáshoz.

És fontos tudni,hogy jobb a tengerimalacnak ha nem marad egyedül.

2018. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Alapvetően az összeszoktatás menetét, tippjeit tudom, az extradominancia miatt aggódtam. :D Amúgy szombat délután meg is jött az új malac, feleslegesen aggódtam. Konkrétan nem kellett összeszoktatni őket. :D Amint leraktam a kicsit a földre, odasprintelt a másikhoz és ennyi...Megszagolták egymást, de azóta is szent a béke.
2018. ápr. 17. 08:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szuper!

További jó malacozást :D

2018. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2018. ápr. 18. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!