Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok mondani jó patkánytenyé...

Tudtok mondani jó patkánytenyésztőket Budapesten?

Figyelt kérdés
Aki megbízható és a kispatkányok szociálisak, kedvesek, jól tartottak, betegségtől mentesek.

2018. ápr. 20. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék.
2018. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért írtok butaságokat?


Szerintem lépjenek be valamelyik patkányokkal foglalkozó Facebook csoportba, ott sok hasznos infót találtok, és ha születnek kicsik, arról is értesültök.

Anno, mikor én kerestem patkányt,még komoly tenyésztők nem voltak itthon.

Jófogásról vagy állatkereskedésből semmiképp se vegyetek!

2018. ápr. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs patkánytenyésztő az országban, én úgy tudom. A Patkányvarázs csoportba lépj be, ott minden fontos információt meg fogsz kapni.
2018. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akinek fogalma nincs a témáról az minek okoskodik itt?

#4, sajnos én a facebookos csoportokban sem jártam sikerrel, és valószínűleg a kérdező sem fog. A szaporítókat és a kereskedést ugyanúgy ellenzik (teljesen jogosan), viszont azt mondják, tenyésztő nincs Magyarországon. Legjobb lehetőségként ott mindenki a mentett patkányok örökbefogadását javasolja, ami nagyon szép cselekedet, de a náluk lévő 1-2 éves patik rövidke életük jelentős részén túl vannak már, én pedig teljesen ki akarnám használni azt a kevés időt, amit egy patkány élete jelent.


Mivel a szaporítás "reklámozását", legyen az akármilyen színvonalú tiltják, tenyésztő szerintük nincs, ezért fogalmam sincs, hogy akinek már van patkánya, annak honnan. Néhány nagyon elkötelezett külföldi tenyésztőktől hozott, de én egy kezdő hobbi tartásnál azért nem mennék érte külföldre. A Google-al található magyar "tenyésztőkről" pedig emiatt semmit nem lehet tudni, nem tudom hol lehetne kérdezni. Tehát érthető a kérdező problémája, és remélem valaki tud rá megoldást.

2018. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 sokszor van a csoportban véletlen alom, amúgy különböző helyről szerzik, sokat állateledelként indítanak csak megesik rajti a patkányos szíve, van amelyiket valaki megvesz kereskedésből, szapistól aztán felrakja jófogásra, nekem az egyik egy kígyós ismerősömtől van de szomorúan sokat szedtek már össze utcára kirakva is, plusz 2 és fél éve volt egy mentés 30 laborpatkánnyal, van akinek ilyen helyről is van.

Meg persze van aki szaporítótól, jófogásról vette majd utána lép be a csoportba.

2018. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rat Island válasza:

Sziasztok!Ha valaki patkány kölyköt keres,nyugodt szívvel és garanciával tudom ajánlani magunkat,Budapesten belül Csepelen,a Rat Island magántenyészet!Beltenyészetmentes,stabil idegrendszerű,nyugodt,kiegyensúlyozott,szelíd,kézhez szoktatott kölykök várják leendő gazdáikat,Csuklyás,Husky,Dumbo változatokban!Szaktanácsadás és egyéb kérdések ügyében is hívhattok bizalommal,szívesen segítünk mindenben!

Rat Island magántenyészet.

06/20 988-0405

2019. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rat Island válasza:
A Rat Island magántenyészet 2020. március hónapban technikai okok miatt megszűnt!
2020. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!