Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisilni kakilnak mellé...

Miért pisilni kakilnak mellé a nyuszik?

Figyelt kérdés
Egy egész kinti épület az övéké le van rakva az szőnyeg és mindig lépcsőfok meg rá bogyót ám be van rakva nekik a ketrec a ketrecben is van egy WC meg a ketrec tetején is de bele is kakilnak piszok de legfőképpen mellé 2 ivartalanított nőstény a 1 míg ivaros bak
2018. ápr. 23. 20:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Lipisilik meg rá bogyoznak*

Bocsánat csak kijavitja a tablettem

2018. ápr. 23. 20:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Az autokorrektet jobb, ha kikapcsolod, mert nem buli kódfejtőset játszani.


Az ivaros bak, valszeg azért pisil mellé, mert ivaros, bogyózik, pisil, azaz jelölget.

Nem tudom, mekkora a wc, de az is lehet, hogy kicsi nekik, ha közvetlen mellé megy, akkor ez tuti. Ha így van, legyen nagyobb wc-jük, az én nyulaimnak hasonló gondjai voltak, de mióta egy 100-as nyúlketrec alja lett használva wc-nek, nincs bogyó szétszórva sehol. Amit elszórnak, tedd a wc-be, a wc fölé rakd a szénatartót, szeretnek evés közben bogyózni.

2018. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szabadon vannak nem tudom fölé tenni a széna tartót együtt vannak és nem a WC mellé megy hanem minden felé és mind a 2 WC a legnagyobb wc
2018. ápr. 23. 21:44
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem csak az ivaros bak pisil össze mindent hanem a 2 ivartalanított nőstény is
2018. ápr. 23. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig szobatiszták voltak? Mert ha nem akkor az a gond, hogy még nem szoktak rá.
2018. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen eddig azok voltak már nem kicsik az egyik nőstény 2 éves a másik 1 éves a bak 6 honapos
2018. ápr. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!