Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » AVIUM 2000 Baromfifeldolgozó...

AVIUM 2000 Baromfifeldolgozó csirke fasírt alapban bele van darálva a csont?

Figyelt kérdés

Azt hozzátenném, hogy görénynek keresek húst, de olyat, amibe bele van darálva a csont is.

Akitől kaptuk ezt a fasírt alapot azt mondta, hogy ő úgy tudja, hogy embereknek csirke fasírt alapnak árulták, de kiderült, hogy a csontot is beledarálták. Ezt nagyon fontos lenne tudnom, mert a görényemnek szüksége van nagyon a kalciumra, mert még fejlődő szervezet.

Előre is köszönöm!



#görény #fasírt #baromfi #vadászgörény #csirkehús #baromfifeldolgozó #AVIUM 2000 #csirke fasírt alap #csirke fasírt
2018. ápr. 25. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Csirke nyakat törj össze pépesre ( én húsklopfolóval szoktam)
2018. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést az Állatok kategóriában kellene feltenni.
2018. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a csomagolásán. Vitaminok, ásványok minden fel van tüntetve szerintem.
2018. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az emberi fogyasztásra szánt élelmiszer tartalmaz sót, fűszereket, ami nem jó a házi kedvenceknek.
2018. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyakat mindenképp fog kapni, de mivel azt mondták, hogy ez jó, így ha már itthon van, teljesen biztosra szeretnék menni, ha már odaadom neki.


Gondolkodtam az állatok kategórián, de mivel nem az volt a kérdés, hogy mit adjak neki, hanem hogy ez a termék mit tartalmaz, így nem gondolom, hogy rosszul döntöttem volna.


Egyébként pont ezért kérdezem, mert csak annyi van rajta, hogy csontról lefejtett 100% csirkehús. Ha fasírt alapnak szánják nyilván nem írják bele, ha a csont is belekerül.


A sóra nem is gondoltam, köszi!

2018. ápr. 25. 23:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó minőségű macskatáppal etetsd. A macskáknak gyártott eledelek megfelelnek a görénynek is.
2018. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen a jó minőségű megfelelő, kap is, de nem kaphat csak szárazat, hosszú távon az nem jó.
2018. ápr. 26. 11:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, de én nem a görények etetésére lennék kíváncsi, hanem hogy ebbe a termékbe bele van-e a csont darálva.
2018. ápr. 26. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!