Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy törpenyuszim és...

Van egy törpenyuszim és miután bejöttünk az udvarról csípéseket vettem észre a lábamon. Szerintem hangyacsípés és aggódom, hogy a nyuszimnak baja lehet. A hangyacsípés milyen hatással van a nyuszikra?

Figyelt kérdés
Már kapott oltást RHD és mixomatózis ellen.

2018. ápr. 29. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd át elvileg semmi baja nem lesz de ha gubbaszt nem eszik nem iszik orvos de nem hinném hogy bármi baja lenne
2018. ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rá a szúnyog csípés ártalmas, eltud ugrálni a hangyáktól. Kapott RHD2 ellen is oltást?
2018. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó az rhd 2 az nem a szúnyogok ellen van ha be van oltva akkor nem lesz a szunyogoktol semmit baja
2018. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még csak egyszer vittem el oltatni és majd júliusban kapja meg a következő oltást. Én úgy tudom, hogy csak simán RHD elleni oltást kapott. Milyen az RHD2 oltás?
2018. máj. 4. 06:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!