Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Vadászgorényem elég rosszul...

A Vadászgorényem elég rosszul viseli ezt a nagy meleget, pedig direkt vittem be a szobámba egy ventillátort, kicsit messzebb tettem a ketrecétol, hogy ne érje túl erosen. Ti mit tesztek?

Figyelt kérdés
Máskor,amikor kiengedtem,mindig makogott és ugrált,játszottunk,mostmeg ha kiengedem csak elbújik és alszik.:( nem nagyon tudok vele mit kezdeni. Vittem be jégakkukat is,amire tettem egy torolkkozot,de nem tetszik neki,nem fekszik rá:( Ti hogyan védekeztek a meleg ellen ?
2010. jún. 13. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
üsd agyon lapáttal
2010. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy rásüssön a nap és adj neki naponta többször friss vizet.Én dinnyét is szoktam mert abban sok a folyadék meg nagyon imádja,esetleg uborkát.Annyit megtehetsz hogy megfürdeted és nem szárítod meg persze ez esetben ne menjen a ventillátor mert megfázik.
2010. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs ilyen micsodám, azt se nagyon tudom h mi az, de sztem az segítene, ha eltennéd egy jó hűvös helyre. nem azt mondom, hogy tedd be a fagyóba, de fény védett helyre tedd be
2010. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: Én téged ütnélek. Több ízben is. ;)


Kérdező:

Fürdőszobába szoktam ilyenkor tenni azokat az állataimat melyek nem bírják annyira a meleget. Ott általában jóval hűvösebb van. Ha ez nálad nem oldható meg, többet nemnagyon tudsz tenni szerintem.

2010. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én langyos vizet szoktam neki adni egy edényben, kb. 3 cm a mélység. Nagyon szeret benne játszani és hűti is. Ha dobsz bele neki műanyag kupakokat nagyon aranyos amikor "kimenti" őket. Tényleg többször kell neki friss vizet adni.
2010. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk erről:


[link]

2010. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elso válaszoló: szívesen agyonvernélek az édes kedves anyucikáddal is..:)

A tobbieknek pedig nagyon koszonom,ma tettem be neki egy lavorba egy kis langyos vizet,egybol nem ment bele,csak amikor elkezdtem játszani a kupakokkal. Nagyon aranyos volt,koszonom a tippeket a vadászgorim nevében is!!:)

2010. jún. 14. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:

anyucikám nem tehet róla hogy szociopata szadista állat vagyok :)

énis szeretlek titeket

2010. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!