Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért szedte szét a fészkét a...

Miért szedte szét a fészkét a nyuszim?

Figyelt kérdés

#Nyuszivilág
2018. máj. 20. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tetszett neki biztos:( Elég szomorú hogy ennyire nem ismered a saját nyuszidat, hogy nem az ő stílusának megfelelően építesz neki fészket :(
2018. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő épitet magánag fészket és aztán fialt,egy pár nap mulva meg szedszedte a feszket,miért?
2018. máj. 20. 11:48
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Ki tudja, megunta, csinál másikat, nem kell neki, miért akkora dolog ez? Tőled se kérdezi meg senki, hogy "miért most mész wc-re" vagy "miért ezt a pólót veszed fel". Vagy szokatlanul viselkedik?
2018. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,de vannak kisnyuszik és ha nincs fészek megfázhatnak vagy akár el is pusztulhatnak,és pont ezt nem akarnám...ezért kérdeztem, hogy miért szedte szét a fészket
2018. máj. 20. 12:03
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha nem szaporítanál, nem lenne ekkora gond a nyuszi fészke.
2018. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hat figyelj nekem kell kisnyuszi,nem úgy mint neked,tehát ha nem tudsz egy normális valaszt adni a kerdésemre ne is kommentelj!Vannak itt még sokan akik jol értenek a nyulakhoz,
2018. máj. 20. 13:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki jól ért a nyulakhoz, az nem szaporít "nekem kell kisnyuszi" címszóval...
2018. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én értek a nyulakhoz,ha nem ertenék hozzajuk nem is tartanék nyulat,és ha nyulakat akarok tartani miért ne szappritsam őket?,Csak meg akarom tudni miért csinálta azt,te meg ha nm tudod ne mindig kommentelj feleslegesen!!
2018. máj. 20. 13:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a szaporítás állatkínzás. Nézz utána. Semmi köze a tenyésztéshez.


"Mi a különbség tenyésztés és szaporítás között? - merül fel sokakban a kérdés.

Tenyésztésnek azt nevezzük, ha a pároztató személy alapos megfontolás után, a megfelelő ismereteket megszerezve, a leendő és a már meglévő állatoknak optimális környezetet biztosítva és sorsukról előre gondoskodva cselekszik. Figyelembe veszi a fontos tényezőket és betartja a tenyésztés szabályait. Lelkiismeretesen, szívből teszi, amit tesz, a hörcsögök iránti szeretet vezérli. Az állatait csak leellenőrzött helyre adja tovább, ahol ideális, szerető otthon várja őket. Ezzel szemben a szaporítók célja többnyire a pénzkeresés vagy csupán az állatkölykökben való gyönyörködés. Rendszerint meggondolatlanul pároztatnak, hirtelen felindulásból, nem törődve a hörcsögök későbbi sorsával. A tudásuk hiányos, nem ügyelnek a betartandó tenyésztési szabályokra, ami gyakran súlyos problémákhoz vezet, beteg utódokat eredményez.

Röviden tehát a tenyésztés egy felelősségteljes cselekvés, míg a szaporítás óriási felelőtlenség. Ne szaporítsunk!.

2018. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak azért szaporitom őket hogy legyen több nyulam és nem a pénzért hanem azért mert szeretem is őket és szeretek is vigyázni rájuk,a tenyésztés meg nem csak azt jelenti ,hogy vigyázunk az állatra élete végéig mert egyszer-kétszer szaporitani is kell őket,ha nem szaporitanánk az állatokat ellőbb-útobb mindeggyik álatfaj kihalna,tehát a szaporitás nem mindig kinzást jelent!
2018. máj. 20. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!