Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kisemlősök

A kérdés

Mi a baja a csincsillámnak?

Nem mozog, úgy csinál mint ha erolkodne, nagyon csapzottnak néz ki. Ezt az erőlködést úgy ertem,hogy olyan mint ha oklendezne. 5 éves, pár hete kezdett fogyni is

Keress kérdéseket hasonló témákban: beteg, csincsilla

2018. máj. 20. 23:10  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ez ma kezdődött , este értem haza. Ilyenkor már nincs orvos a kozelben

# 1/4Időpont 2018. máj. 20. 23:12 Privát üzenet
Szia! Fogproblémára tippelnék, ha fogyott is, állítólag akkor csinálnak úgy, mintha öklendeznének, ha már fekély, tályog is van a szájukban. Sajna te nem tudod megnézni, legalábbis nekem még sosem sikerült kinyitni az enyémek száját. De ha már ennyire rossz a helyzet, hogy amúgy sem csinál semmit, akkor minél előbb vidd el egy állatorvoshoz, aki ért a csincsillákhoz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. máj. 20. 23:55 Privát üzenet
Tehát pár hete rosszul van, te meg csak nézegeted. Orvoshoz mikor szeretnéd vinni?! Van társa? Őket tilos egyedül tartani.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. máj. 21. 09:01 Privát üzenet
BullTerrierMánia nevű felhasználó válasza:

Azért tűnik csapzottnak, mert ha a csincsillák egyedül vannak tartva, akár depresszióssá is válhatnak, ekkor a szőrüket kitépik, nem nagyon esznek sem mit. Szerintem vegyél hozzá egy társat!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. máj. 21. 13:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ettől lehet baja a csincsillámnak?
Mi a baja a csincsillámnak?
Mi baja lehet a csincsillámnak?
Ettől ugye nem lesz baja a csincsillámnak?
Ettől lehet komoly baja a csincsillámnak?
Szerintetek mi lehet a baja a csincsillámnak?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kisemlősök rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!