Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS humánus egércsapda tippek?

SOS humánus egércsapda tippek?

Figyelt kérdés
Van két egerem, és az egyik meglógott. Ötletem sincs, hol lehet, de nagyjából biztos vagyok benne, hogy a szobámban kell lennie, mivel a nap 90 százalékában csukva van az ajtóm. Valamilyen itthon elkészíthető csapdát szeretnék csinálni, és ahhoz szeretnék tippeket kérni. Bármilyen megoldás érdekel (amivel nem ölöm vagy sebesítem meg, természetesen). Minél több választ kérnék! A válaszolóknak előre is köszi!
2018. máj. 30. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez klassz, köszi.

Akinek még van ötlete szívesen várom. Tapasztalatok?

2018. máj. 30. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Élve fogó csapdát bármelyik barkács boltban lehet kapni. Belemegy, de nem tud kijönni. Ezen kívül semmi kárt nem okoz, szépen megeszegeti a bent lévő kaját amíg észreveszed és kiengeded.
2018. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó lenne, csak szeretném még ma megfogni. Már órák óta kutatom, hogy hol lehet, de sehol semmi. Félek, nehogy megrágja az egyik kábelt, vagy valami.
2018. máj. 30. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!