Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Létrzik olyan, hogy a nyuszim...

Létrzik olyan, hogy a nyuszim álmában nyüszög?

Figyelt kérdés

Akinek volt már nyuszija vagy aki esetleg ért hozza attól kérdezném, hogy van olyan, hogy a nyuszi álmodik és úgy nyüszög? Találkozott más is ezzel?

Mostanában néha éjszakánként mikor sokáig vagyok fent (mint pl. most is) hallok egy szinte alig hallható kis nyüszögést olyasmi mint ha síp lenne de nagyon halkan épphogy hallani. Normál esetben nem kelek fel rá ha alszok mert annyira halk. Biztos vagyok benne, hogy a fiú nyuszim az mert amikor közelebb megyek a ketihez, hogy megnézzem nincs-e baj akkor a fekvésből felül és abba is maradt.

2 nyuszim van ellentétes neműek (ivartalanítva vannak!) tök szerelmesek nap közben kivannak engedve mindenük megvan ami csak kell szóval remélem, hogy nem én rontok el valamit és nem érzi jól magát azért jön rá az éjszaka közepén ez. Szépen hozzám szoktak így mikor én alszom ők is csendben vannak. Sehol sem láttam, hogy esetleg álmodhatnak ők is de akkor ezekszerint nem lehetetlen nekik sem. Vagy igen?



2018. máj. 31. 01:24
 1/4 A kérdező kommentje:
*Létezik
2018. máj. 31. 01:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy inkább zümmögő/makogó hangot ad ki, mint amikor udvarol az ivaros bak?
2018. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik nyuszim nekem is ilyen beszédes :) Simi közben is van, hogy nyög, meg mély álmában is néha. Borzasztóan cuki :)
2018. jún. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Nem makogó hang tényleg ilyen nyüszögés. Általában ilyenkor külön fekszenek mikor ez van a fiú az emelvényen alszik a lányka meg lent a keti aljában. Nem hiszem, hogy hiányolná mert simán leugorhatna mellé ha úgy van kedve. Amúgy is állandóan egymáson fekszenek :D Tényleg aranyos ez a hangocska csak furcsa.

Ha még van olyan akinek ugyanezt csinálja a nyuszija ossza meg velem kiváncsi vagyok

2018. jún. 1. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!