Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem lesz vemhes a...

Miért nem lesz vemhes a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Kb fél éve vettem egy nöstény és egy hím dzsungáriai törpehörcsögöt és azóta együtt vannak, a hím időssebb mint a nöstény.

2018. jún. 3. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk azért mert annyira nem veszed a fáradtságot hogy tudd, tilos őket együtt tartani mert agresszívak és területvédők a fajtársaikkal? Csak tudnám mi a tökömért kell szaporítani ha még ennyit se értesz hozzá.
2018. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha ez minden, amit hörcsögtenyésztésről tudsz, akkor még szerencse! (hogy nem vemhesült meg)

A kérdés alapján abban sem vagyok benne biztos, hogy a nemeket meg tudod határozni:(

NE SZAPORÍTS!

2018. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
több mint 10 éve tartok hörcsögöt ugyhogy van némi fogalmam a hörcsög tartásról az elsö hörcsögeim 3 és fél évig voltak együtt tartva (rengeteg pici hörcsögük lett) ezt egy baromságnak tartom hogy nem lehet öket együtt tartani... 2 azonos neműt nem mert megölik egymást de a különböző neműekkel nincs semmi baj
2018. jún. 3. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Én se értem, honnan jön, hogy nem tartjuk együtt őket. Világ életemben voltak hörcsögeim és sokszor ketten. Ha hím és nőstény, akkor csak akkor van baj, ha megszületnek a kölykök, akkor a nőstény védi őket, a hím pedig megtámadhatja. Olyanakor el kell őket választani. A kereskedésben is együtt vannak. És a vadonban sem zárkóznak el egymástól, hogy csak fajfenntartási célból találkozzanak. Igen, a hörcsögök is élnek vadon, nem csak terráriumban, elszeparálva a röbbitől, ahogy sokan tartani akarják.

Nem feltétlenül jön össze azonnal az alom, nekem egyszer több, mint egy évig nem volt semmi, aztán egyszer csak összejött.

2018. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

De miért jó szaporítani?

Miért kell a kicsiket gyártani?


Utálom az idióta szaporítókat! Attól, hogy sok ideje tartasz hörcsögöt, látszik, hogy nem ragadt rád sok tudás. Olvasd el ezen az oldalon, hogyan teszed éppen tönkre az állataidat! És gondolkodj el rajta. Ez neked is szól, utolsó.


[link]

2018. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak úgy mellékesen megjegyzem a héten fogok vizsgázni állattenyésztésből szóval tudom hogy mit csinálok és nem vagyok tapasztalatlan
2018. jún. 3. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Aki ért a tenyésztéshez (nem a szaporításhoz), az nem a gyakorin kérdezgeti a baromságokat a témában. Itt bukott el a nagy tudásod.
2018. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem tanulj még arra a vizsgára... Ha annyira okos lennél, nem itt kérdezősködnél, hanem legalább valami hozzáértő fórumon. Persze ott is utálják a szaporítókat, szóval értem. Így legalább a nevedet nem kell felvállalnod. Arra azért kíváncsi lennék mi történik az ilyen "hozzáértő" kezek között született kicsikkel.
2018. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!