Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Utazás tengerimalaccal?

Utazás tengerimalaccal?

Figyelt kérdés
A lányom nagyon szeretne egy vagy két tengerimalacot. Az apjával külön váltunk, de hetente több napot tölt nála. Ilyenkor vinné magával (kb. egy órás az út). Mindketten beleegyeznénk a tartásába. Természetesen mindkét helyen lenne saját, nyugodt helye. A kérdés, hogy az állatokat mennyire viseli meg az utazás heti rendszerességgel.
2018. jún. 6. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hetente utaztattam a nyuszim két órán át buszon, hordozóban. Szépen eldobta magát és aludt.
2018. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kettő malacot vegyetek, méghozzá két azonos neműt. Malacot tilos egyedül tartani.


Mennyit kellene utazniuk?


Ha több, mint egy óra, én nem utaztatnám őket ennyiszer. Akinél több időt van a lány (nyilván veled), annál legyenek az állatok.

2018. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem utaztatnám őket, nekik ez nem öröm. Ahol többet van a gyerek, ott legyen állandó otthonuk.
2018. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!