Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Azt szeretném meg kérdezni...

Törpetalizmán kérdése:

Azt szeretném meg kérdezni hogy honnan lehet szerezni rendes törpe malacot? -mert interneten semmilyen forrást nem lehet erről találni?

Figyelt kérdés

Inkább német malacot szeretnék -de ez végleges!

Mindennél jobban szeretnék egyet

És tudom h felelős állat tartás és nem játék stb. (Ettől légyszi kímèljetek)


2018. jún. 6. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

Lassan írom, hogy megértsd:

1. A google felkeresése (www.google.com)

2. A következő szavak beírása: törpe malac eladó

3. Enter billentyű megnyomása

2018. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs igazi törpe malac, itt csak olyanok vannak amik kb. 50 kg-osak lesznek mire felnőnek. Itt azokra mondják hogy törpe. Amerikába van olyan fajta ami egy macskánál nem nől nagyobbra, csak nagyon drága.
2018. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Facebookon angolul keress exotikus kisállatos adás-vételi csoportokat. Az egyikben én is benne vagyok, olyan malacot árulnak ami ilyen max. 34 kgs lesz. Nem értek kifejezetten ehhez, nem tudom ez az e amit keresel. Persze ez az USA-ban van. Közép-európában egyébként sztem esélytelen
2018. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!