Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kisemlősök

A kérdés

Szerintetek ettől nem lesz baja? Feleslegesen aggódom? Vagy újra kinő a szőre idővel?

Van egy csincsillám,kiborult a víz és a hasa lába álla vizes lett.Tudom hogy utálják a vizet mert összeragad a bundájuk tőle.Ez meg is történt.Próbáltam megtörölni és megfésülni de nem igazán jött be.Azóta már megszáradt,fürdő homokot is kapott,de nagyon nem olyan a bundája mint régen.

Keress kérdéseket hasonló témákban: csincsilla, víz

2018. jún. 29. 18:38  Privát üzenet  

A válaszok
withmyown8 nevű felhasználó válasza:

Én nem vagyok nagy szakértő inkább hüllőkkel foglalkozom de szerintem semmi (egészségügyi) gondja nem lesz.

Max egy kis esztétikai.Ha nagyon durva a helyzet akkor vidd el dokihoz ő biztos megmondja a tutit.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. jún. 29. 18:47 Privát üzenet
Sima víztől nem lesz semmi baja. A szőrükön olyan anyagok vannak, amik segítségével tisztán tartják, és megakadályozzák az összeragadást. Ezt lemoshatja a víz, de hamar újratermelődik. Ha nagyobb gond van, akkor lassabban áll vissza, ahogy fokozatosan cserélik a bundájukat.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. jún. 29. 20:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Öngyilkossági kísérlet után olyan mintha semmi se történt volna. Feleslegesen aggódom?
Szerintetek csak feleslegesen aggódom?
Feleslegesen aggódom?
20 hetes terhes vagyok és 4 napja mintha nem érezném a babám mozgását. Szerintetek feleslegesen aggódom?
Adhat-e aggodalomra okot vagy feleslegesen aggódom?
Feleslegesen aggódom? De nagyon szeretem!

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kisemlősök rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!