Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ettől nem lesz...

Szerintetek ettől nem lesz baja? Feleslegesen aggódom? Vagy újra kinő a szőre idővel?

Figyelt kérdés
Van egy csincsillám,kiborult a víz és a hasa lába álla vizes lett.Tudom hogy utálják a vizet mert összeragad a bundájuk tőle.Ez meg is történt.Próbáltam megtörölni és megfésülni de nem igazán jött be.Azóta már megszáradt,fürdő homokot is kapott,de nagyon nem olyan a bundája mint régen.

2018. jún. 29. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagy szakértő inkább hüllőkkel foglalkozom de szerintem semmi (egészségügyi) gondja nem lesz.

Max egy kis esztétikai.Ha nagyon durva a helyzet akkor vidd el dokihoz ő biztos megmondja a tutit.

2018. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima víztől nem lesz semmi baja. A szőrükön olyan anyagok vannak, amik segítségével tisztán tartják, és megakadályozzák az összeragadást. Ezt lemoshatja a víz, de hamar újratermelődik. Ha nagyobb gond van, akkor lassabban áll vissza, ahogy fokozatosan cserélik a bundájukat.
2018. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!