Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen gyümölcsöket ehet egy...

Milyen gyümölcsöket ehet egy hörcsög?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok ebben a hörcsög témában és szeretnék segítséget kérni! :)

2018. jún. 30. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Ami van otthon gyümölcs- zöldség,ha lehet ne a fagyasztottat XP.

De alma,körte,répa,krumpli,banán stb.

Amit te is megeszel,mosás után.

Oké a mandarint vagy narancsot például nem dijjazzák a hörik,de eper,málna,paprika,paradicsom,uborka,szóval szinte bármit.

De kapjon mellé "kemény tápot" ,kukoricát,szárazkenyér,rágcsáló keverék...

2018. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Horcsoginfo.pe.hu
2018. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! ☺️
2018. jún. 30. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Az első válaszoló sorra hülyeségeket ír, kérlek ne hallgass rá! A második válaszoló által javasolt weboldalt olvasd el, az az egyetlen normális magyar nyelvű höris weboldal.

Törpének inkább ne adj gyümölcsöt, mert könnyen cukorbeteg lehet tőle. Aranynak adhatsz, de ritkán. Zöldséget kaphatnak napi 1-2x. Magkeveréket 2-3 naponta adj neki, hogy mindig legyen előtte. Fehérjét szintén 2-3 naponta érdemes adni neki.

2018. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

# 4/ #1es vagyok, 2000-2005ig hobbi aranyhörcsög tenyészetem volt!

A helyi állatkereskedésbe "nagyban" 5-15 hörikét adtam le,'olcsó'-n.A verhetetlen áraimat épp a zöldség miatt tudtam tartani....

Télen is a sárgarépa(héj) és a krumli(héj) miatt maradtak meg a kicsik,anya nem zabálta fel az almot.

Jah,itatót sose használtam.

Állateledelesnél/ kereskedésbe a kilós kukorica vagy rágcsálókeverék +forgács, "zeolit/ macskaalom " meg alapból,mivel szobacica is volt.

2018. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Te nem hobbi tenyésztő vagy, hanem egy szaporító, aki nem tudta normálisan táplálni a szerencsétlen hörcsögeit. Legalább ne javasolj baromságokat. Olvasd el te is a kettes által linkelt weboldalt.
2018. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

#6-os,suli mellett hobbi tenyésztő VOLTAM!

Amúgy mindenki maga döntse el,mivel eteti az állatát.

Bxd meg a pedigreedet!

Akármilyen állatnál!

2018. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 1#-es válaszoló. Ez konkrétan állatkínzás. Minden állatnak szüksége van vízre!!

Mocskos szaporító... (és nagyon szépen fejeztem ki magam...)

2018. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!