Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vehetek a 2 napja nálam levő...

Vehetek a 2 napja nálam levő fiú hörimhez lány hörcsögöt?

Figyelt kérdés
Olvastam olyanokról, hogy néha még a különböző neműek is összeverekednek. 2 napja van nálam egy 3 hónapos fiú hörcsög, vehetek hozzá lányt?
2008. nov. 1. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
vehetsz, de szamits gyermekaldasra :-)
2008. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

NE vegyél mellé lányt, mert olyan lesz a szaporulat, hogy nem győzöd... nem szabad felelőtlenül szaprítani ezeket a kis állatokat sem. Komolyan mondom, nézz utána milyen gyakran szülnek és milyen sok kicsit!

Ha azért akarsz venni mellé, hogy ne legyen magányos, hogy legyen társa, akkor felejtsd el, vegyél neki mókuskereket, szoktasd a kezedhez és vedd ki gyakran. Nálam ha egyneműek voltak, azok mindig megölték egymást, ill. az erősebb megölte a gyengébbet, így a vége így is az lett, hogy egyedül maradt valamelyik.

2008. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szaporítani akarod őket, vegyél, de a hörcsög magányosan szeret élni. Ráadásul ha az anyahörinek kölykei lesznek, még kevésbé tűri meg maga mellett a fiút, és tényleg nagyon össze tudnak verekedni. Nem beszélve arról, hogy olykor a hím megeszi a kicsiket (bár ezt az anya is megteszi). Ha csak azért vennél, hogy ne legyen egyedül, ne aggódj: egyedül szeret lenni. :) Ráadásul így még szelídebb, és igényli, hogy kivedd, játssz vele. Én nem vennék.
2008. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vehetsz mellé lányt természetesen (miért ne vehetnél?), de ne tedd. A folyamatos ellés tönkreteszi a lány szervezetét, ha pedig külön tartod őket, akkor akár egy höri is elég lenne. Persze később dönthetsz úgy, hogy ilyen-olyan okból kell egy lány is, de ezt ne pár napos hörcsögtartás után tedd.
2008. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vettem végül kislány,t nem együtt tartom őket, de pároztattam őket, és most született 6 pici ari hörim. :D A legnagyobb szerencse hogy már mindegyiknek találtam gazdit.
2009. jan. 31. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!