Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az alábbiak közül melyiket...

Az alábbiak közül melyiket használjam a tengerimalac-kifutó talapzatának nekik?

Figyelt kérdés

(CSAK EZEK ÁLLNAK RENDELKEZÉSRE)


kartonpapír

takaró/paplan

viaszos váaszon

fadeszka

(ruha sajnos nincs :/ )



2018. júl. 13. 02:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Őő.. takarót ne, inkább deszka.
2018. júl. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
50%
Szerintem fadeszkára tegyél egy takarót, és úgy kényelmesebb neki. (olyat, amire nem gond, ha rápisil/rákakil :D)
2018. júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sztem a deszka, de impregnáld le valami természetbaráttal (ha van ilyen).
2018. júl. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Most ezt úgy kell érteni, hogy kinti kifutót csinálsz nekik?

Hát a legstrapabírobb a deszka, a pléd, ha rápisilnek, elég hamar nagyon büdös lesz. A viaszosvasznat meg tuti megrágnák

2018. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a vékony takaró jó lene / pléd. Alá meg egy viaszos vászon megy. Az úgy jó, kellemes nekik nem? Egy vékonyabb, konnyen mosható cucc, ami pár pisit is kibír. Az úgy jó nem?
2018. júl. 13. 13:24
 6/15 A kérdező kommentje:
Yes
2018. júl. 13. 18:00
 7/15 anonim válasza:

Tökéletes!

Jó malacozást! ;)

Nagyon zabálnivalók tudnak lenni. :D

2018. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Minden így történt. Ma megjött a társa.(eddig egyedül volt) Érdekes dolog történt. Megkezdődött az összeszoktatási ceremónia.

Bementek egy ugyanazon házikóba és ott chillelnek :D

Felemeltem a házat a picit kiment. Most 2 külön kuckóban fekszenek. Egyelőre egy órája vannak kb. együtt, nem nagyon mutatnak érdeklődést egymás iránt. Gondolom félnek. Azért gondolom felfogák, hogy egy helyen vannak egy fajtársukkal(egyik 2 éves, másik 1 hónapos), de egyelőre kuss van :D

Ez normális?

Remélem idővel felszabadulnak picit..

2018. júl. 13. 22:03
 9/15 anonim válasza:

Persze, hogy normális. Idővel meg fogják szokni egymást. Majd valószínűleg, ha jobban összeszoknak, dominálni fognak. Nem kell megijedni tőle.

Nekem két csaj van, úgy mentettük őket, egy Facebook hirdetésben volt, borzasztó állapotban, a ketrecben több sz*r volt, mint forgács és bűz áradt belőle. Most ahhoz képest arany életük van :).Néha olyanok, mint két rossz testvér :D.

Szép napot Nektek!

2018. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Heló, szép napot, azért ha 2 héten belül nem rendeződik annyira a viszony, hogy a domnináns fél csak rá-rá berregjen a malacra , akkor azért lehet külön teszem őket.
2018. júl. 15. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!