Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell tengerimalacokat...

Hogyan kell tengerimalacokat összeszoktatni?

Figyelt kérdés
Vettünk tavaly 2 kislány tengerimalacot , de az egyik pár hónap múlva elpusztult . Utána a megmaradt malac egyedül volt , mostanában nagyon unatkozott , szóval vettünk egy kislány malacot , de a nagyobbik kergeti, nem engedi be a házába. Most külön vannak , de hogyan lehetne őket összeszoktatni? A nagyobbik 1 éves a kicsi két hónapos , mindkettő lány. Az előzővel is veszekedtek néha de csak 1-2 alkalom volt , akkor is csak a ketrec két sarkából csattogtatták egymásra a fogaikat pár percig.

2018. júl. 14. 16:34
 1/4 anonim válasza:
Az előző malacka miért halt meg pár hónap múlva?
2018. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Náthás lett és hiába etettem-itattam fecskendőből meg adtam neki c-vitamint a pépben amit kapott nem segített
2018. júl. 14. 22:52
 3/4 anonim válasza:

Sajnálom a fiatalon elpusztult malacot. Legközelebb figyelj, hogy ne érje őket hirtelen huzat, attól benáthásodhatnak.

Egyébkánt, ami meg a kérdésedet illeti, ugyan ez van nálam csak 2 fiúval. Az idősebb nagyon "bunkó" a picivel, de várok, bántani vééresen nem bántják egymást, te is várj egy picit, mielőtt szétszeded őket. Én írtam Gemonnak (tengerimalac@gemon.ro), ő ért hozzájuk, hogy mit tegyek, várjak -e vagy valami, most az ő válaszát várom. Írhatsz neki te is ha nagyon tanácstalan vagy.

2018. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :D elképzelhető, hogy én is írok neki :) Most külön vannak , napi pár órát vannak egy kutricában , éjszaka , mikor nem tudok figyelni külön vannak , Nehogy baj legyen:)
2018. júl. 16. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!