Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány tartás?

Patkány tartás?

Figyelt kérdés
Tippelet ötleteket szívesen fogadok🤗
2018. júl. 22. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Lépj be facebookon a Patkányvarázs csoportba. :) Ott hozzáértők fognak válaszolni. Hasznos weboldal: [link]
2018. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem volt egy :)

Még kicsi koromban, sajnos néhány éve elpusztult :(

Azt nem tudom, pontosan mekkora méretűek, az enyém egy emeletes hörcsögketrecben volt, volt helye, kényelmesen tudott lépcsőzni is, volt egy kis elbújós része.

Szerette a mókuskerekét, érdemes egy nagyobb méretűt venni neki, az enyémnek kettő volt, az első sajnos nem felelt meg, mert vékony rácsokra kellett lépnie, és lecsúszott a lába

Egyébként nagyon aranyos, baráságos állatka, az enyém sokat volt kiengedve, de sosem maradhatott egyedül, nehogy megrágjon valamit, gondolok itt pl. egy vezetékre.

2018. júl. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi 10 ezerért vettünk ketrecet ami jó nagy (2 patkány). Mindenképp több patkányt vegyél! Elvileg minimum a 3 patkány a jó, mert társas lények. De nekünk 2 van és nagyon jol megvannak. Egyet semmiképp se vegyél mert ha szinte egész nap nem vagy otthon akkor egyedül depressziós is lehet. Ajánlatos venni rágcsáló WC-t. Amiben a nagy dolgukat végzik. Nekünk valahogy maguktól már az első napon megtanultak oda bogyózni. A wc-be csutka almot érdemes tenni.A ketrecbe pedig vagy papír almot vagy pellet almot (a pellet almot nem ajánlom, nagyon zörgős). eledelnek hagyományos patkány táp, de mellé rakhatsz zöldégeket, gyümölcsöket is. Igazából mindent megesznek de csokis/cukros dolgokat tilos nekik adni! A ketrecbe kosarakat fel lehet szerelni, azokat nagyon szeretik. Minden nap több órát kell velük foglalkozni! A pateszoknak van jellegzetes szaga, és kb félévente/ negyed évente meg kell öket fürdetni. Bár a milyeink ki nem állhatják :/ . Szerintem nagyjából ezek amikre figyelni kell. Ha valamit kihagytam bocsi.
2018. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!