Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szabad-e cukormókusok mellett...

Szabad-e cukormókusok mellett hörcsögöt vagy egereket tartani?

Figyelt kérdés

Van két cukormókusunk és nagyon imádjuk őket itthon, de szeretnénk valami apró kis szőrmókot ami lehetőleg olyan állat, ami nappal is aktív.

Eddig a hörcsög vagy egér jött szóba.

A kérdésem az lenne, hogy zavarják-e egymást a cukormókikkal ha egy helyiségben van a ketrecük? Illetve, hogy szerintetek egyáltalán érdemes-e, és ha igen akkor melyiket? (Mert állítólag az egerek kicsit büdösebbek és nem tudom mennyire zavarná ez a mókikat)



2018. aug. 1. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

A hörcsögök éjszaka aktívak, szóval maradtak az egerek.

[link]


Ezen az oldalon jól le van írva a tartásuk.

Mivel ugye társas állatok, több vizeletet "termelnek" plusz alapból szeretnek mindent megjelölni, szóval ja, van szaguk :D de rendszeres takarítással és jó nedvszívó alommal (papír vagy kenderalom) jól kordában tartható.


Szerintem nem zavarnák egymást, csak ne közvetlenül egymás mellett legyenek.

2018. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem szabad , mert a cukormókus kényes , én ezt olvastam
2018. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!