Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy kapjak csincsillákat?

Figyelt kérdés

Azzal kezdem,hogy imádom az állatokat(sőt,állatorvos szeretnék lenni:).14 éves vagyok,van két kutyám és egy pézsmateknősöm.Mondjuk a kutyák közösek,hisz egy kutyát nem lehet kisajátítani,hogy "ő az enyém,te nem nyúlhatsz hozzá!".Az etetést én és apum végezzük(hol én,hol ő).De a teki a szobámban van,róla csak én gondoskodom.A nővéremnek 2 hörcsöge is van,így ez már 5 állat.Apum szerint ez már sok,de én szeretnék még 2 csincsillát.Apum nem igazán azt nézi,hogy jut e mindegyikre idő,hanem hogy hányan vannak,így neki a 7 állat már nagyon sok.Pedig még suliidőben is mindegyikre jutna időm(pláne,hogy ebből "csak" 5 az enyém,és most nyári szünet van).Anyagilag meglehetősen jól állunk(apum műszaki menedzser,anyum vállalkozó),szóval ez sem lehetne akadály.És a ballagásra 50 000Ft-ot kaptam,amit a csinikre fordítanék.Mit csináljak?Hogy vegyem rá őket?

Köszi a válaszokat!:)


2010. jún. 20. 09:00
 1/4 anonim válasza:
hajtogazsd minden nap nap a hörcsögöt!Hagyd elől a bnaplód amibe az van irva h szeretnél hörcsögöt és vagy a Szülinapodra vagy a névnapodra megkapod:P:) Bizzz bennnem jó terv és beválllik!!Remélem tudtam segíteni
2010. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem hörit szeretnék,hanem csincsillát:)De azt hiszem nem lesz meg,már mindent próbáltam:(
2010. jún. 20. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

ha tudod h nem lesz meg mit vársz itt?

Különben meg inkább fordíts több időt a meglévőkre. a kutyákkal rengetegféle sportot próbálhastz ki otthon is hobbi szinten. a csincsillát csak nézni lehet meg futtatni.

nekem volt és ugyanúgy vártam mint te, de nagy csalódás volt mert iszonyat kényes állatok kajára, melegre, párára, huzatra stb. egy kutya ugyankkor kevesebb aggódással jár és sokkal többmindent lehet vele csinálni.

az 5 állat ténleg elég a családba.

2010. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Mikor kiírtam a kérdést,akkor még nem voltam biztos benne,hogy nem lesz meg a csincsilla,ezért tettem fel ezt a kérdést(ha tudtam volna,nyilván nem kérdezem meg).Igazad van,akkor inkább a meglevőkre fordítok még több időt:)

2010. jún. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!