Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a törpenyuszim szeme?...

Beteg a törpenyuszim szeme? Vigyem állatorvoshoz? (Kép)

Figyelt kérdés

A nyuszimnak az orrához közelebbi sarkánál egy picit meg van dagadva a szeme. Nekem legalábbis úgy tűnik. Amikor oldalra néz, egy piros ér is látszik. Ma reggel vettem először észre, hogy ilyen. Ezen kívül teljesen egészségesnek tűnik, játszik, eszik, kakil rendesen. Tiszta körülmények közt él, szabadon a szobában, a wc-je is kétnaponta van tisztítva.

Szerintetek ez betegség?


[link]


2018. aug. 15. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmm szerintem vidd el, baj nem lehet belőle, lehet csak valami belement vagy belekapott mikor vakarózott de azért nézesd meg.
2018. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak valami allergia, nekem úgy néz ki, például a porra (ha forgácsos az alma akkor valószínű, de nem biztos)

A biztonság kedvéért vidd el, nehogy mégis valami komoly baja legyen

2018. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fapellet alma van, és naponta takarítom a szobát, de lehet, hogy bejutott valami szekrény mögé, ahol volt por. Köszönöm a válaszokat, inkább elviszem orvoshoz, mert nagyon túl tudom aggódni magam miattuk.
2018. aug. 15. 10:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Doki mindenképpen! Be van oltva myxomatozis ellen? ( Ilyen jellegű tünet a daganat ,ha nincs )

Egy nyuszimnak tavaly váladékozott a szeme, az állatorvos tobrexet írt neki , amit rendes patikában is meg lehet venni. DE ez csak feltételezés. Hova valósi vagy ? Nyuszis orvos kellene mindenképp ! Írj privátot!



Egy tapasztalt törpenyuszis

2018. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!