Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyulam szemehónapok...

Miss Endzsi kérdése:

A törpenyulam szemehónapok óta könnyezik, kapott több féle gyógyszert is, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nincs nyirokcsomó duzanata, megnézték a fogait, nem tüsszög, csak az egyik szeme könnyezik, van hogy napokig épphogy, vagy nem is, aztán megint elkezdi. Nem kapott semmi új tipusú füvet, almot, minden a régi.
2018. aug. 15. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem irritálja a szőre vagy a szempillája? Nem tudom, hogy harmadik szemhéj probléma csak kutyáknál van, vagy nyulaknál is...rá kellene kérdezni a dokinál. Esetleg befelé forduló szempilla.
2018. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hm erre még nem gondoltam. Nem hinném, hogy allergia lenne, mert csak ez a szeme ilyen. Mégcsak gyógyszerre se reagált, tehát nem javult tőle.
2018. aug. 15. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg vidd el egzotikus állatorvoshoz, mert mi látatlanul, csak tippelni tudunk.

És ne adj neki állatorvosi egyeztetés nélkűl gyógyszert, mert lehet, hogy, csak ártassz neki.

2018. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem adok neki. Az állatorvosi rendelő, pedig direkt kisemlősökre is specializálódott:/ Hozzáértően is vizsgálták meg. Az előző helyen, nekem kellett kivenni az ijedt nyulamat, aminek az lett a vége, hogy majdnem leesett 3 méterről...
2018. aug. 16. 11:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg nem lehet az oltás miatt? Nem azt a fajtát kapja, amit kétszer kell adni egy évben, hanem egy másikat, amit csak évente kell ismételni. Igaz, ez elég barátságosnak tűnik. [link]
2018. aug. 16. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!