Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek hány nap mulva...

Ttmt kérdése:

Szerintetek hány nap mulva érkeznek?

Figyelt kérdés
A hörcsögöm a fiu hörivel volt es most jöttünk haza a nyaralásbol az első dolgom hogy tiszta almot tegyek nekik firss vizet de volt ki etesse őket szoval nem aggodtam értük, Mikor a lányt a kezembe vettem észrevettem hogy kicsit megduzzadt a hasa és 4emlő látható a hasán. Persze mostmár több fehérjét kap lisztkulacot sajtot gyümölcsöket. De kiváncsi vagyok hogy mennyi idő lehet?? még hátra a picurok érkezéséig kábé hány hetes napos vemhes lehet?? Jah és ha az segit a válasz adásban ugy 4napja elég sokat fészkelődik és a sájába össze vissza pakolja a forgácsot. (A hörcsögöm a fiu hörivel volt es most jöttünk haza a nyaralásbol az első dolgom hogy tiszta almot tegyek nekik firss vizet de vi etesse őket szoval nem aggodtam értük, Mikor a lányt a kezembe vettem észrevettem hogy kicsit megduzzadt a hasa és 4emlő látható a hasán. Persze mostmár több fehérjét kap lisztkulacot sajtot gyümölcsöket. De kiváncsi vagyok hogy mennyi idő lehet még hátra a picurok érkezéséig kábé hány hetes napos vemhes lehet? Jah és ha az segit a válasz adásban ugy 4napja elég sokat fészkelődik és a szájába össze vissza pakolja a forgácsot (roborovski höriről van szo)
2018. aug. 21. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem max.1 hét.

De komolyan kb.3 hete írogatod ki a roborovszkis kérdéseket, amikor rákérdeztünk, írtad hogy te tenyésztő stb. Elküldtünk neked egy weboldalt minden le van írva. Többek között azt is, hogy a törpehörcsögök RITKÁN de ideális esetben SOHA nem kaphatnak gyümölcsöt.

Azt is leírtuk, hogy lépj be fb-n a hörcsög imádok csoportba, ha ennyire nem megy a szövegértelmezés.

2018. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen intelligenciával hogy maradtál még életben?
2018. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Szerencsétlen hörcsögök... Az ostoba gazdájuk miatt fognak rossz körülmények között meghalni. :(
2018. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!