Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek a Real...

Mi a véleményetek a Real Nature junior törpenyuszi tápról?

Figyelt kérdés

[link]

Összetétel: állandó legelők aljnövényzete (25%), extrahált napraforgódara (16%), lucernaliszt (15%), almatörköly (11%), szárított répaszeletek (9%), sárgarépa törköly (9%), karottapehely (4%), burgonyafehérje (2%), alma, szárított (1%), repceolaj (1%), borsmentalevél (0,98%), zsálya (0,95%), rozmaringlevél (0,85%), csalánlevél (0,85%), vadmajoranna (0,82%), kamillavirág (0,55%), articsókalevél (0,5%), lepkeszegmag (0,5%), sörélesztő (0,3%), monokalcium-foszfát (0,2%).


Analitikai összetevők: fehérje 14,3%, zsírtartalom 3,3%, nyershamu 8,2%, nyersrost 21,5%. Egyéb analitikai összetevők: nátrium 0,2%, kálium 1,2%, magnézium 0,18%, keményítő 5,5%.


Adalékanyagok/kg: Tápértékkel rendelkező adalékanyagok: Vitaminok: A-vitamin 10000 NE, D3-vitamin 800 NE, nyomelemek: réz (réz(II)-szulfát, pentahidrát) 5 mg, vas (vas(II)-szulfát, monohidrát) 40 mg, jód (kálium-jodid) 1 mg, kobalt (kobalt(II)-szulfát, monohidrát) 0,3 mg, mangán (mangán(II)-oxid) 40 mg, szelén (nátrium-szelenit) 0,2 mg, cink (cinkoxid) 60 mg.


Tudom hogy a Versele Laga Complete Cuni Juniort jobban ajánlják de az is kapható a Fressnapf-ban? Más boltban még nem láttam, a Fressnapfban meg még nem figyeltem 😅 Rendelni nem szeretnék



2018. aug. 23. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg jó, de nem ezt akarták kivonni a forgalomból?

Egyébként igen, van Fressiben is, de én eddig szerintem az összes állateledelesnél láttam. Lehet, hogy csak Adult van (fontos, mindkettőből a Complete a jó, a Nature t nem ajánlják, mert tudnak belőle válogatni. Az összetételben nem tudom, van e különbség, de szerintem igen, úgyhogy CSAK A COMPLETE), de csak a szemek mérete a különbség, adhatod neki a felnőtt kiadást is

2018. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ez szuper, a felnőtt változat helyben is kapható nálunk, még a fressnapfig se kell elmennem, ami innen 50 kilométer :D
2018. aug. 23. 16:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként miért akarták kivonni a forgalomból?
2018. aug. 23. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:

A Complete Cuni Junior kapható a Fressnapf-ban, de van most egy új márka, a BunnyNature, van belőle átszoktató táp, foghibás nyusziknak kisebb szemű, jutalomfalat, mindenféle rágcsa, csincsillának, hörinek, malackának is...a lényeg, hogy jókat mondanak róla, bár én még nem láttam, csak neten.(csak egy kis plusz infó :)

Szerintem Fressnapf-nak minden pelletesített tápja megállja a helyét, de én a Complete mellett teszem le a voksom, az enyémek inkább éheznek, de másikat nem esznek meg :D

2018. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de lehet, hogy csak átcsomagolják, vagy nem tudom, egyik nyuszis csoportban volt róla szó, de senki nem tudta az okát (sok volt a nem tudom...)
2018. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!