Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja van a nyuszimnak?

Mi baja van a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kaptam ajándékba törpenyúlat. Most három és fél hónapos. Az elejétől fogva furcsán viselkedett,de azt gondoltam,hogy még nem szokta meg az új otthonát stb és majd ez megváltozik. De semmi. Az történik vele,hogy fekszik, teljesen nyugodt és csak hirtelen elkezd ugrálni és kaparni mint ha valami bele ment volna. Nem lehet simogatni,elkezd kaparni és nyugtalan. És ez nagyon sűrűn fordul elő a nap folyamán. Mi lehet vele?

2018. aug. 26. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Ez egy nyúl. Nem macska, ami határozottan szereti (általában) a simogatást. Valószínűleg nem volt kézhez szoktatva kicsi korában, természetes igénye meg nincs egy nyúlnak az emberi simogatására.
2018. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De most nem csak a simogatásra gondolok. Ez a legkevesebb gond. Hanem amit az előtt leírtam,ez a furcsa hirtelen,hogy nevezzem, hisztéria. Ez ami aggaszt. Amúgy meg hát viszonylag baba volt amikor kaptam. Kicsit több mint két hónapos.
2018. aug. 26. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Első ! Nincs igazad . Ha a nyuszi egyedul van, igenis fontos neki az , hogy foglalkozzanak vele. A nyuszi egy érzékeny lény, nagyon kell rá vigyázni , kell neki a törődés ! Igényli. Viselkedése a nézők is függhet. A nyuszi unatkozik , ki akarhat jönni, frusztrált. A kaparas pedig természetes dolog a nyusziknál. A kérdezőnek leírtam mindent privát üziben.


Üdv: egy törpenyuszis.

2018. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!