Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon büdös a törpenyuszim....

Nagyon büdös a törpenyuszim. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
3 éves, ivartalanitott, bak nyusziról van szó. Ha a wc-be pisil akkor nincs semmi gond, a pellet elveszi a szagot és rendszeresen takaritom, de egy nap legalább egyszer bepisil a ketrec közepébe. Néha amikor hazajövök a hányinger is elkap olyan erős szaga van. Reggel este takaritom, soha nincs tele a WC, nem azzal van a baj. Nem tudom miért csinálja. Ne értsétek félre, nagyon szeretem, de már mindent megpróbaltam, amit csak tudtam vagy ajalnottak és nem használ semmi.
2018. aug. 27. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
2018. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Bűzmirigyét tisztítod rendszeresen?
2018. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Rakj alá kutya pelust vagy ilyen beteg alá tétet. Az felszívja a pisit és talán nem lesz olyan büdös. Így legalább a tappancskáját is véded a talpfekélytől.
2018. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kutyapelus jó ötlet, de félek, hogy szétrágja és megeszi..
2018. aug. 28. 01:53
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Próbáld ki ha megeszi akkor tegyál oda egy kis tálkába is pelletet vagy valami ilyesmi. Hátha segít.

Facebookon lépj be a Törpenyuszisok csoportba ott sok jó ötletet kaphatsz.

2018. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!