Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a tengerimalacomnak?

Mi baja a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés

3 éves tengerimalac ma nagyon furcsán viselkedik.Nem tudom milyen hang,de mintha hörögne vagy szipogna nem tudom.Csináltam videót,de nem tudom feltölteni.Egs kis váladék van az orrába.Már nem csinálja,de előbb 3-6 percig csinálta.Nagyon megijedtem.

Állatorvoshoz(tengerimalacoshoz)időpontot kell foglalni és leghamarabbi szabad időpont 08.30 13:00 óra.

Mi baja?

Mivel segíthetnék neki?

Megfázott volna?

Tegnap este nyolckor egy kicsit kint volt lehet az?de a másik malacnak semmi baja.Tegyem őket külön?

Kibirja 30.-ig?


2018. aug. 28. 11:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Enni eszik.Adjak neki több paprikát?a c vitamin miatt?
2018. aug. 28. 11:31
 2/4 A kérdező kommentje:
Néha tüszög is.
2018. aug. 28. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Megfázott. Tedd külön őket hátha a másiknak is baja lesz. 30.-a az nagyon sokára lesz. Ha komolyabb a baja nem csak egy egyszerű megfázás akár addigra el is pusztulhat. Keress másik hozzá értő dokit.
2018. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy a közelben nincs másik csak ő.Ha felhivom és elmondom,hogy sűrgős előrébb fogadnak?
2018. aug. 28. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!