Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert tamdta meg a torpe...

Miert tamdta meg a torpe nyuszim a fiamat?

Figyelt kérdés
Tegnap ucsorogtunk kint a kertben, kicsi fiam allt mellettem, amikor is a nyuszi (5honapos) (aki eddig nyugodt volt, es sosem csinalt semmi roszat) egyszer csak neki ugrott a fiacskam vadlijanak es harapta karmolta, es amikro felkaptam a fiacskamat meg utanaugrott es belemart meg egy nagyot.
2010. jún. 23. 16:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
30%
Nem lehet, hogy veszett lett a nyuszi? Szerintem el kéne vinni egy állatorvoshoz, kivizsgáltatni.
2010. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy korábban a gyerek bántotta a nyuszit. Persze ha megkérdezed a gyereket úgyis letagadja.
2010. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem, hogy a fiad korábban bántotta volna a nyulat. A gyerekek alapvetően szeretik az állatokat, pláne az ilyen aranyosabb féléket.

Ha mégis bántotta volna a nyúl nem megtámadja, hanem fél tőle azután, tehát az előző választ semmisnek lehet tekinteni.


Nekem volt régebben egy nyulam aki csak engem bántott, nekem ugrott, harapott, karmolt. Őt nem bántotta senki, egyszerűen utált :-D Van ilyen, nincs rá magyarázat, a nyúlnak is van személyisége. Nem kell hatalmas okok után kutatni.

2010. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a fiad sokat nyúzta...és azért
2010. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Az ivarérett nyulak sokszor agresszívak. Ha kedvencnek tartod akkor jobb ivartalanítani.
2010. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

nekem van egy kosorrú logofülü törpenyuszim aki 1-2 éves gyerekek között nőtt fel és nyuzták stb és nem agressziv egyáltalán .. azt lehet vele csinálni amit akarsz..

(4-5éves)

mulkor meglábszexelt.:D

2010. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
31%

Felesleges ivartalanítani, az nem használ.

Én már három nyuszimat ivartalanítottam (mert tenyésztem őket), és nem lettek nyugodtabbak, nem ér nekik annyit, mint egy pár.

2010. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
73%
nekem a testvérem mindig nyúzta a nyulat és már attól rosszul volt ha bejött a szobámba.
2010. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

A kis fiam masfel eves, es imadta a nyuszit. De a nyuszinak mennie kellett...Nem kockaztatok meg egy tamadast, mi lett volna ha eppen nem vagyok ott mellette? Amugy is egesz nap egyutt rohangaltak kint a kertben...nagyon szerettuk a nyuszit, de en rettenetesen megijedtem.

Koszonom szepen a valaszokat, azt hiszem mostanaban nem veszek masik alatot!

2010. jún. 23. 16:23
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Ha a nyuszi veszett, akkor inkább a fiad kéne orvoshoz vinni.....
2010. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!