Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nasikat tudok venni a...

Milyen nasikat tudok venni a nyuszinak és hol?

Figyelt kérdés

Nem gyümölcsökre gondolok meg ilyenekre hanem olyan nasikra, jutifalatokra amiket készen lehet kapni. Esetleg virágkeverékek meg ilyenek.

Lehet akár külfölfi weboldal is.

Mindenképpen fontos milyen az összetétele mert nem szeretnék neki olyant adni amit nyuszinak árulnak de egyébként meg nem is ehetne olyat.


2018. okt. 9. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyümölcsöt/zöldséget (természetesen piaci vagy saját termesztésűt) adj neki amit csíp. Ilyen mézes rudakat, meg színes jutalomfalatokat ne adj neki, hiába fini, ezekben semmi tápanyag nincs, csak hízlalnak.
2018. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom,. Főleg hogy mézesrudat tilos enniük mert méz és magok is károsak nekik. De vannak olyan növénykeverékek amiket ehetnek de ezeket fresiben meg ilyen helyeken nem nagyon lehet beszerezni hanem leginkább külföldi oldalakról de sajnos ezeket nem ismerem.
2018. okt. 9. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisállateledel boltokban.Én vettem borsószirmot, kukoricaszirmot, de vettem zöldséges csemegerudat is, semmi méz benne, meg mogyoróst, ebben sincs méz.De van almaszirom is, meg rengeteg minden.
2018. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Borsót nem ehetnek csak a héját. Kukorica nagyon nagyon hizlal. A mogyoró meg szintén nagyon egészségtelen nekik. Ezért nem nagyon szeretnék kisállatboltoból mert ott szinte semmi se való nyuszinak.
2018. okt. 9. 15:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgyhogy ilyen gyógynövényes kekszekre, snackre, dropsra gondoltam ami nem magvas nem tejtermékes nem mézes stb.
2018. okt. 9. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben: [link]
2018. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!