Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet, hogy baj van a hörcsögg...

Lehet, hogy baj van a hörcsöggel vagy fölösleges pánikolni?

Figyelt kérdés

Feldagadt a hörcsög jobb pofija. A viselkedése semmiben nem változott, csak nagyon, de nagyon feldagadt a pofija. Eddig volt hogy tápot tömött a pofijába és ha hozzá értem a pofijához, éreztem, hogy ez táp. Most viszont olyan puha. Olyan mintha pamutot rakott volna oda.

Nem értem mi van vele.


Lehet, hogy én nem tudok valamit. Légy szíves, ha tudtok segítsetek.



2018. okt. 13. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Én ez alapján mindenféleképpen elvinném egzotikus állatokhoz szakosodott dokihoz. (Sima kutyás-macskás nem jó! )
2018. okt. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz belenézni a szájába? Lehet benne valami, de az is lehet, hogy felsértette valamivel és azért dagadt be. Akkor meg el kellene vinni dokihoz mert ha nagyon nagyra dagadt az már gyulladás lehet.
2018. okt. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Lehet daganat, ciszta, tályog, stb. Ahogy más is írta: egzotikus állatokhoz értő dokihoz kellene vinni.
2018. okt. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!