Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kereskedésből is lehet kezes...

Kereskedésből is lehet kezes hörcsögöt venni?

Figyelt kérdés

Tisztába vagyok vele, hogy tenyésztőtől a legjobb venni. De kecskeméti vagyok es nem talaltam, csak Budapesten tenyészetet és anyám azt mondta azért nem fogunk elmenni Pestre. A kérdésem az lenne ha sok energiát es időt belefektetek szerintetek sikerul kezessé "varazsolni,,?

És lehetseges, hogy az esetleges beltenyészet ellenere egeszsés hörit kapok?

(Egyébként dzsungariai torpehorcsogot szeretnek.)



2018. okt. 28. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, csak nehéz. Főleg egészségeset nehéz. Ráadásul támogatod ezt az állatkínzó lánculatot.


Inkább vigyél a mentéstől. Ők kiviszik neked telekocsival

2018. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Szia

Igen! Az en horim is kereskedesbol van es kezes, bujos, semmi baja!

Nyugodtan vegyel kereskedesbol, kerd meg az eladot h vegye ki oket, akkor latod hogy melyik kezes! Nem bantam meg egyaltalan hogy kereskedesbol vettem szoval nyugi:)

2018. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2-es válaszoló Tényleg? Végre egy biztató válasz. Eddig csak rossz velemenyeket hallottam kereskedesbol vett horcsogokrol. Megnyugtatott, hogy ha esetleg minden kotel szakad es nem lesz mas valasztas onnan is nyugodtam megvehetem
2018. okt. 28. 12:51
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Egy velemeny miatt en nem mernek nyugodt szivvel venni onnan. Inkabb koss egezseget anyuddal pl h ezt kered karacsonyra. Vagy zsebpenzbol menj fel.
2018. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4-es valaszolo Már így is egyezseget kotottem anyummal 2 eve konyorgok egy horcsogert es igy is csak a kovetkezo szulinapomra kapom meg azaz 2019 szeptembereben, de meg ezt is nagyon nehezen engedte meg. Egyedul nek tudok felmenni, mert meg csak 12 vahyok.
2018. okt. 28. 13:00
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Nyugi, nem minden kereskedes rossz!! Iszonyat jofej horcsogot vettunk a kereskedesbol, jobbat nem is kivanhatnek :)

2.valaszolo voltam

2018. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy csónakban evezünk, nekem is nagyon sokat kell még várnom a hörimre. 2019 tavaszáig. :(

De addig legalább lesz idő mindent beszerezni neki.

Hát, nekem régen voltak hörijeim, dzsungáriai törpék. Egyik kerskedésből volt, és bár nagyon imádnivaló volt, hamar megszelídült (bár eleve nem is volt vad), viszont másfél évesen daganatban elpusztult. :/

A másikat is nagyon lehetett babusgatni, sokat aludt a zsebemben és a ruhaujjamban. Ő tenyésztőtől volt és 3,5 évet élt.


Amúgy Debrecenben is van tenyésztő, bár tudom, az sincs valami közel. :/

2018. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Lepontozhattok, de miert?:O

Mert megirtam a tapasztalatomat? Ezek utan akkor meg sem szolalok! ;)

En Debrecenbol vettem egy nagyon jo kereskedesbol, nagyon kedvesek voltak, segitokeszek, mindenrol tajekoztattak!

Hidd el kerdezo h nem minden kereskedes rossz!:)

2018. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Ne vegyél kereskedésből. Állatkínzó szaporító telep. Tilos pénzzel támogatni. Vagy a tenyésztő, vagy a Hörcsögmentés.
2018. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Azért pontoztunk le, mert jó szívvel támogatod az állatkínzókat és terjeszted ezt
2018. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!