Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyúlnak adható búzafű...

A nyúlnak adható búzafű csíráztatásához milyen tanácsok vannak?

Figyelt kérdés
Az állatkereskedésben már többször vettem búzafüvet a nyuszimnak amit nagyon szeret, de nagyon hamar elkezd a mag bepenészedni amikor csíráztatom. Már nem is abban a dobozban csíráztatom, amit hozzáadnak, hanem vettem csíráztató edényt, de abban is is penészedik az alja. A fű nagyon szépre és illatosra megnő de az alja hamar bepenészedik. Nem tudom mit tehetnék annak érdekében hogy szép maradjon.

2018. okt. 30. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Vízben áll?
2022. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt írják, hogy be kell áztatni a magokat, tehát először vízben kell tartani. Aztán az felszívódik, de állítólag minden nap locsolni kell. Viszont olyat már hallottam, hogy lehet csak spriccelni kellene rá a vizet és napos helyre tenni és akkor talán jobban sikerülne. Pedig nem magasabb a normálisnál a páratartalom a lakásban.
2022. szept. 5. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nem álljon a csirazas után vízben. Ilyen fújókával sprickold kicsit. Talán jobb lesz
2022. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!