Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengeri malackám nagyon...

A tengeri malackám nagyon visszahúzódó pedig mar egy jó ideje nálam van ez egy olyan hónapot jelent, de még mindig megijed tőlem Vajon hogyan tudnék javítani ezen?

Figyelt kérdés
tengeri malac,viselkedés,visszahúzódó jellem

2018. nov. 1. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Eleinte nekünk is ez volt amikor Szifiliszt elhoztuk, de utána megszokta. Az vált be, hogy beszélgettünk hozzá, éltük az éltünk, és hozzászokott a zajokhoz. Ne görcsölj, lehet hogy picit félős malac marad mindig is, de ez egyre csak javulni fog.
2018. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Etesd kézből, a kajának nem tudnak ellenállni!

Türelem, idő kérdése...

2018. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Miért nincs társa?!
2018. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Eleve kettőt kellene tartani...
2018. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eleinte 2db malac volt, 2 fiu, legalabb is ezt hittem de kesobb lattam a kulonbozo nemek miatt kialakulo kapcsolatot, es visszavittem, kicserelni egy fiura de megint ugyanaz tortent es innentol kezdve beleuntam az allatkereskedesek hozza nem ertesebe. Majd elkepzelheto a jovoben hogy lesz egy tarsa.
2018. nov. 2. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Kereskedésben tilos állatot venni. Az állat nem arra van, hogy cserélgesd...
2018. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Inkább 2 fiú vagy 2 lány mint különböző nemű , mert abból nem lesz semmi jó, ha én szaporítom őket hozza nem értve
2018. nov. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!