Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sima állatorvos is megoldja a...

Sima állatorvos is megoldja a nyúl oltását?

Figyelt kérdés
Úgy tudom évente kell oltatni (törpenyúl) egzotikus állatorvos nincsen a közelbe, csak egy sima, aki cicám kutyám ivartalanította. Messze anyukám nem akar menni ,,csak" egy nyúl miatt. Kell oltatni egyáltalán, ha igen a sima állatorvos megteszi?
2018. nov. 4. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen igen. Nem kell hozzá egzotikus orvos, nyugodtan vidd be a nyuszid a legközelebbi állatkórházba.
2018. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha 'sima', akkor igen.

Ha 'göröngyös' (bukdácsolt az egyetemen), akkor lehet, hogy pont ezt nem tudja.

2018. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, be tudja adni, az én nyulaimat sem egzós doki oltja, csak baj esetén utazunk többet.

De nem árt majd tisztában lenned a vakcinákkal, ugyanis tudtommal 4 fajta van, ebből 2 kombi oltás, más a hatása a kettőnek, és nem szabad keverni.

Tehát teszem azt, az első oltása egy kombi Nobivac, onnantól kezdve ha törik, ha szakad, ha rendelni kell az orvosnak, ha nem, akkor is azt kell kapja minden alkalommal!

Illetve RHD2 ellen a vakcina kiszerelése miatt általában gyűjteni szoktak oltandó nyulakat (legalább 20 nyúl kell hozzá 1-2 napra besűrítve), ezt nem biztos, hogy "sima" doki leszervezi.

2018. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Elgondolkodnék a nyúltartáson anyukád hozzáállása miatt... Ha baja lesz, akkor sem fog messzebbre menni vele, mert csak egy nyúl?
2018. nov. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De akkor elmegyünk
2018. nov. 10. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:

persze hogy megoldja nem véletlen ORVOS"...

-.-

(ja mellesleg ez nem egy qwa műtét lesz hanem egy nyamvadt tűt kell szúrnia bélé... azt meg gondolom nem először csinálja :D )

nekem anno a pitonjaimat is sima" orvos vizsgálta..

2018. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
9-es testvére vagyok. Igen, sima orvos oltotta a pitonokat, másnap meg is haltak.
2018. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

😂😂 vicces is lenne ha a tesóm lennél mivel egyke vagyok


Ha te így jártál akkor nagyon sajnálom, az én pitonjaim nem haltak meg pedig vagy 8 éve tartok kígyókat,és semmi panaszom nincs a dokira mindig nagyon ügyesn rájött mi a baja/mi kell neki szóval...

2018. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer vittem "sima" orvoshoz a nyuszim oltásra... Megkérdezte, mivel is kell oltani őket... Oltás nélkül jöttünk el.
2018. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!