Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 egykorú hím tengerimalac...

2 egykorú hím tengerimalac együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Vásároltam két nőstény tengerimalacot tegnap. Nos, ma elvittem őket állatorvoshoz és kiderült, hogy mindketten hímek. Nagyon meglepődtem, mivel szándékosan akartam nőstényeket venni az esetleges durva harcok elkerülése végett. Főképp azok segítségét, válaszát várnám, akiknek konkrétan ilyen egykorú hím páros malacka él együtt, hiszen a szakirodalmat én is olvastam, hogy nem a legjobb párosítás. Igazából megnyugtató, pozitív válaszra vágyom :D szóval az állatorvos szerint kisebb hatalmi harcok kialakulhatnak majd, de ne szedjem szét őket, majd rendezik egymás közt.

A ketrecük 2 szintes,tehát 2x 100x60-as alapterületű, mindenből kettőt helyeztem el: bújók, függőágyak, edények, párnák.

Szerintetek mik az esélyeim, hogy békében élhetnek egymással?

Köszönöm szépen a válaszaitokat!



2018. nov. 7. 15:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az kimaradt, hogy nagyon fiatal hímek kamaszodás elején.
2018. nov. 7. 15:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő 4 éves hím van.Elvannak eggyütt nem szoktak nagy harcok lenni csak néha-néha egy kicsi.

Ha a te malackáid kiskoruktól eggyütt vannak nem lesz nagy probléma.Most a kamaszodás idején lesz némi harc a domináns szerepért.

Az én malacaim nagyon szeretik egymást.


Igazából akkor verekednek nagyon mikor megérzik a nőstény malac szagát(barátnőmnek van és ha átjön érzik a ruháján).

2018. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2018. nov. 7. 16:03
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ket him van egyutt egy 130x60as ketrecben. Az egyik masfel, a masik egy eves, ket kulonbozo alombol. Par het alatt lettek osszeszoktatva, mar egy eve egyutt elnek es neha neha van dominancia harc, de ez kezd csillapodni, ahogy kezdenek tuljutni a kamaszkoron. Napi tobb orat kivannak engedve, es sokat futkaroznak, igy levezetve a sok folos energiat.
2018. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. nov. 7. 18:08
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Annyit hozzáfűznék, hogy kérlek soha soha többé ne vásárolj állatot kereskedésben. A vásárlásoddal ugyanis ezt az ostoba, hozzá nem értő bagázst támogatod...
2018. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van. :( sajnalom. Nem is gondolok bele, hány nőstény malacka lesz vemhes, mert nem értenek hozzá. Sajnos már megzörtént. Tanultam belőle. :(
2018. nov. 7. 20:42
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Kerdezo, ne busulj,mar mindegy, hogy kereskedesbol vannak. A lenyeg az, hogy most mar jo helyet tudsz nekik biztositani :)
2018. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. nov. 8. 08:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire a srácokon is múlik, láttam már olyan agresszív domináns hímet aki a nála jóval kisebb kölyköt is megtépte rendszeresen (ivartalanítva lett és összerakták nősténnyel, ott nem volt gond) szóval rajtuk múlik, ha mindkettő nyugodt akik nem akarnak 24/7 p@csméregetőst játszani van esély.
2018. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!