Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac ketrec?

Tengerimalac ketrec?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ilyet a malackáimnak, de hogy lehet ezt tisztán tartani? Nem áztatja el a pisi? És nem ugrálnak ki belőle?

2018. nov. 8. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:
2018. nov. 8. 15:46
 2/4 Elaxy válasza:
100%

Szia

Szerintem ha le van kenve vízálló anyaggal (ami egyébként mérgező nekik ha megrágják) akkor nem ázik el. De ha nincs, akkor én az almozást megfelelő nagyságú betegalátéttel kezdeném, amelyet ha nem túrnak fel, akkor nem ázik át.

A malacok egyébként 30centire is képesek felugrani, de mivel a legtöbb lusta, nemigen fognak ezzel foglalkozni. De gondolom ennek megfelelő nagyságú fala van ehhez. :D Egyébként meg persze, macerás, habár én is szeretnék ilyesmit az enyéimnek.

2018. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan szép kis "városkát" lehetne berendezni nekik :)
2018. nov. 8. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekunk ehhez hasonlo felszerelesunk van ikeas butorbol, es a faforgacs ala fapellet macskaalmot rakok es akkor az felszivja a pisit.
2018. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!