Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit iszik egy nap egy...

Mennyit iszik egy nap egy hörcsög? Mennyit egy törpe és mennyit egy arany?

Figyelt kérdés
hány ml-es itatót vegyek egy törpének/aranynak? :D
2010. jún. 25. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az én hörcsögömnek minden este friss gyümölcsöt,zöldséget adok és ezzel is beéri(közepes méretű hörcsög)
2010. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor csak kicsit veszek neki :D
2010. jún. 25. 19:42
 3/13 anonim ***** válasza:
attól függetlenül vegyél neki itatót és teljesen tele kell tölteni, naponta vagy kétnaponta kell benne cserélni a vizet, attól hogy kap gyümölcsöket és zöldségeket, még kell neki adni vizet, hátha
2010. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Téves az az elképzelés,hogy beérik gyümölccsel,zöldséggel.Ugyanúgy kell kapniuk minden nap vizet,mint a többi állatnak,a gyümik,zöldségek és egyéb tápok mellett!Én sima üdítős kupakot használok erre,naponta általában kétszer cserélem a vizüket.Az önitatóból nem tudtak inni,ezért használok kupakot.De inkább önitatóval próbálkozz,mert abba sok fér,nem öntik ki és nem piszkolódik be!:)
2010. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm elhozott egy patkányt egy állatkereskedésből és ott (a hülye dolgozó, aki semmit nem ért az állatokhoz) azt mondta neki, hogy nem kell víz, mert a zöldségekből/gyümölcsökből fel tud venni elég folyadékot. Nem is adott neki, pár napig volt nála, mert az anyukája nem díjazta, akkor került hozzám. Én utána néztem és azt írták hozzáértő emberek, hogy a víz nagyon fontos, minden nap kapjon friss vizet! Vettem is neki itatót és ki is használta rendesen, attól mert esetleg nem nagyon látnád, hogy fogy a víz, még sokat isznak, csak nekünk olyan kevés az a mennyiség. A legkisebb itató elég lesz neki, főleg mert tényleg minden nap cserélni kell, hiszen beposhad és veszélyes lehet, illetve kevésbé isszák az állott vizet.

Remélem segítettem! :)

2010. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

:D

önitatóra gondoltam én is :D

és azért kicsire mert naponta(akár többször is)cserélném neki :D

köszi szépen mindenkitől a segítséget :)

jaja,a tengerimalacomat sem itattuk az első héten amikor hozzánk került,mert hogy nem kell,... de mégis annyit vedelt :D én sem bírok annyit xPP

2010. jún. 25. 22:12
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Első válaszoló vagyok ,a hörcsögöm már fél éve megvan és semmi baja.Amúgy a zöldségen és a gyümölcsön ezt értettem: alma,saláta,sárgarépa,uborka,néha borsó,-sárga dinnye,-görög dinnye,banán./minden este/
2010. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

(:

köszi :)

2010. jún. 26. 10:48
 9/13 anonim ***** válasza:

3.vagyok.

Kibírja víz nélkül,de nyáron mindenképp adj neki!Minden állatnak szüksége van vízre!A mieink sok zöldséget,gyümölcsöt kapnak,mégis mikor kapnak vizet,egyből megisznak egy csomót!Hidd el,ha kapnak vizet,attól bajuk nem lehet,csak jobb lesz nekik:)

2010. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2010. jún. 26. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!