Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tele van csomókkal a nyuszi...

Tele van csomókkal a nyuszi heréje. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Viszem dokihoz, de most vettem észre és aggodok. 3 éves nyuszi.

A heréje tele van apró és különböző méretű csomókkal az egyik oldalt csak egy pár darab van, amik úgy erzem, hogy mozgathatók is tehát olyan, mintha kis gyongyok lennenek benne,amik elmozdulnak a helyukrol. A másik oldalt sokkal kintebb vannak, nem annyira bőr alatt és, mintha egymasbol lennének kinőve.

Egyből a daganat jutott eszembe,de akárhol nézem a legfobb tünet, hogy az egyik here megdagad vagy 1-2 csomó+ azok nem mozdithato csomók.

Kinezetre kicsit fenylo fehér vagy szürke csomók, de tudok képet is küldeni. Amik kintebb vannak úgy neznek ki mintha bármikor kidurranhatnanak.

Volt már valaki hasonló helyzetben esetleg? Vagy mit gondoltok. Neten 1-2őt találtam amire azt írták, hogy ciszta, de neki mindkét herejeben vannak és össze vissza


2018. nov. 14. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Először is mi ez a kategória?? Egészség, mentális egészség? Hüllee vagy netán? :P

Második, hogy semmire nem mész vele, ha itt lógsz éjfél után a gyk-n és aggodalmaskodsz, hogy mi lehet az. Gyógymódot majd úgyis az állatorvos fog tudni mondani. Vidd el mielőbb, és majd ő megmondja, hogy mi a teendő?

2018. nov. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most látom és nem tudom, hogy hogy kerültem ebbe a kategóriába.😨

Remélem atrakjak minél hamarabb.

2018. nov. 14. 00:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Na végül mi lett a nyuszival?
2018. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ciszta volt.
2018. nov. 20. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!