Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög a konyhában?

Hörcsög a konyhában?

Figyelt kérdés
1 szobás lakás.Van egy különálló előszoba,de oda nem akartam tenni,mert kissé hűvös.Konyhában nagy asztal van,besüt a nap is enyhén,világos nappal,így oda tettem a ketrecet.Viszont eszembe jutott ha sütök olajban valamit vagy főzök,ott mindig szellőztetnem kell,tehát se a szag,se a szellőztetés nem tesz jót neki.Van egy középső rész a lakásban,de az meg elég sötét nappal is.Maradna ahol alszok,30 cm-re az ágyamtól,tv állványon elférne,de ez nem biztos hogy jó megoldás,főleg ha éjjel szöszmötöl.Maradjon a konyhában,és esetleg mindig behozom a szobába amíg főzök ? Ez nem sokszor van.Zargatni se akarom mindig hogy viszem ide-oda.
2018. nov. 14. 18:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja,és nem panel,földszint,társasház jelleg,tehát előszobában tényleg hidegebb van az átlagnál.
2018. nov. 14. 18:34
 2/2 anonim ***** válasza:

"Van egy középső rész a lakásban,de az meg elég sötét nappal is."

Ez lenne a legjobb hely. A hörcsög éjszakai állat. Az erős fény zavarja a szemét. Plusz itt ha jól értem, nem érné huzat sem.

2018. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!