Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac ketrecét hova...

Tengerimalac ketrecét hova tegyem?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az iróasztalra vagy inkább a földre?

Mert van olyan oldal, ahol azt írják, hogy kedvelik a magas helyeket ezért érdemes a ketrecet pl. egy asztalra tenni.

De máshol pedig azt, hogy tériszonyosak ezért félnek a magasban tehat csakis a földön lehet a ketrec.

Szerintetek hova legyen téve?

Ti hol tartjátok őket?



2018. nov. 18. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugis helyre, de szerintem ne a földre, nekem is polcon voltak mindig. Úgy hogy könnyű legyen neked is benyúlni stb és ő se csak a bokádat lássa.

Amúgy a simaogatókban, állatkertben is földön van a kifutójuk. Szóval rád van bízva!

Mondjuk nálunk a macska állandóan szekálta, ijesztgette, mikor lejjebb raktuk (pl takarítás közben), bemászott mellé meg ilyenek. Na akkor a kis muki szíve vert rendesen 🤭 de sosem bántotta a cica. Az enyém egész sokat volt kiengedve, kertben is volt neki kis ketrec, füvön,hogy jó időben kimehessen.

2018. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem nem tengeri malacom van hanem törpenyulam de úgy gondolom hogy a köztes magasság lenne a megfelelő.Mint például egy éjjeli szekrény vagy komód.
2018. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se földre ne tedd, se magasra.Nekem nyuszi, tengerimalac, höri,leguán is fél méter magasan van, külön polcon.Ez még nem magas nekik, de nekem meg nem túl alacsony.Mikor kiengedem, van kis lejtő csinálva, odateszem és azon lesétálnak a szobába.
2018. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!