Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az albino allatokat ugyan ugy...

Az albino allatokat ugyan ugy kell tartani? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Nyilvan tudom hogy ugyan ugy kell,de ugye az albino embereknek serulekenyebb a boruk (asszem)es konyebben ki alakul daganat.Az albino allatoknal kell ilyesmire figyelni?
2018. nov. 25. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
De igen.
2018. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanúgy kell. Albínót általában tarthatsz együtt nem albínóval is. A különbség az, hogy a szervezetük érzékenyebb, és a látásuk, hallásuk rosszabb lehet. Ez nem minden állatra egyformán igaz, tehát nem mindegy, mit szeretnél. Sok fajnál vannak olyan betegségek, amik albínóknál gyakrabban előfordulnak. Ez egy hajlam, ezért nem biztos, hogy az állat beteg lesz, de jobban oda kell figyelni a megelőzésre. Albínó állatok is lehetnek teljesen egészségesek. De vannak olyan fajok, amelyeknél ez a gén mutáció súlyos egészségügyi problémákkal (teljes vakság, siketség, sérült idgrendszer stb.) jár.
2018. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen ugyan ugy kelm tartani. Viszont betegesebbek.

Nekem albínó nyuszim van. 3 éves de eddig minden évben volt egy bélleállása. Akkor atkás volt utána fülproblémája lett ami visszatérő. Volt már kétszer náthás is. Míg másnak a nyuszija egy évben egyszer lát dokit oltásért mi egy évben megyünk többször is. Szüleim hülyének néznek mennyi pénzt elpocsékolok "CSAK" egy nyúlra. De mivel ő családtag minden pénzt megér nekem még ha az egész zsebpénzem is rámegy.

Ivartalanítattam hogy ezzel is kerüljek pár betegséget de szüleim válasza erre hogy szegényt megkínoztam. Xdd

2018. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!