Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Görénynek lehet főzni?

Görénynek lehet főzni?

Figyelt kérdés

Kinti görim van, és igen hidegek lettek a napokban, ami persze csak folytatódni fog. Meleg kuckója van, szalmával, szénával és papírcsíkokkal bélelve, de szabad (bár fedett) helyen van kint az udvaron. És persze ha kijön fázik valamennyire nyilván. Amit az etetések se dobnak fel, hiszen száraz tápot és nyers húst kap enni. Elég jól informálódtam az etetéséről, az viszont fel se merült eddig bennem, hogy esetleg főzve lehet-e etetni. Annyira jó lenne ha neki is vihetnék ki natúr húslevest főtt hússal mint a kutyáknak melegen, azért mégis más ha ehet egy kis langyos kaját.


Valakinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata? Lehet neki főtten húst adni és húslevest?



2018. nov. 30. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már 18 éve főzök egynek és hála sehol.
2018. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, nem tudok válaszolni. De egyes, ezen besírtam! :D
2018. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is hirtelen az jott ,hogy az uranak akar fozni valaki
2018. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tény hogy érdemi válasz nem érkezett, de első, ezen tényleg nagyon jót nevettem, feldobtad az estémet! :D


Természetesen egy kis szőrös, aranyos, két kg-t meg nem haladó jószágról van szó. :)

2018. nov. 30. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Én néha főzök a görimnek csirkehúst (csak simán a hús a vízbe) viszont ilyenkor nem csontosan adom neki oda, hanem leszedem róla a húst. Úgy tudom a göriknek a főtt csont már keményebb, és szilánkosabb mint a nyers. Ha mellette etetsz nyers csontossal is, akkor mehet simán a csont nélküli főtt hús. És ilyenkor a zsíros húslé is jót tesz télen, főleg ha farhátból főzöd.
2018. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a kutyusoknak se adom oda a csöves csontokat főve, és nekik is a farhát a kedvencük nyersen és főve is. De örülök hogy van, aki főve etet farháttal és annak a levesével, holnap már meleg vacsival tudok szolgálni neki akkor.
2018. nov. 30. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!