Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kiesett az ablakból a görényem...

Kiesett az ablakból a görényem, szerintetetk túléli?

Figyelt kérdés
Sajnos kiesett az ablakból a 4-röl,most látszólag jól van de nagyon félek.
2010. jún. 27. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szija!

ha nem vagy benne biztos hogy jólvan holnap rögtön vidd állatorvoshoz.!!

amúgy hogy zuhant le ? :(

2010. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a 4. emeletről esett ki, az azt jelenti, hogy városban laksz, ergó van a közelben állatorvosi ügyelet, nem mondhatod, hogy jaj, 20 km. Én a helyedben rohannék a görivel a dokihoz, nehogy reggelre egy belső sérülés elvigye szegényt.
2010. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány az állatorvos. Lehet hogy megsérült valamelyik belső szerve vagy megrepedt valamelyik csontja. Szerintem próbáld biztosítani a nyugalmát, lehet hogy agyrázkódása van. (ha hülyeséget írnék bocsi, nem értek hozzá). Remélem semmi baja, és legközelebb jobban figyelj. :)
2010. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
elvittem azonnal,de azt mondta várjunk reggelig,le kellett szednem a szunyoghálót,és sajnos egy pillanat müve minden csiny a görényeknél,késő vettem észre hogy nincs meg a görke.
2010. jún. 27. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor vidd el másik állatorvoshoz. Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen halogatós orvosok nem jók. Az én macskámmal is ez volt, őt három golyóval lőtték meg. Ott bíztatott az orvos, hogy meg fog gyógyulni, meg fog gyógyulne, majd holnapután hozzuk vissza. Természetesen másnapra elpusztult. Ja és ugyanebből a tapasztalatból mondom, hogyha már úgy érzed, hogy a görény jobban van, akkor vigyázz rá a legjobban, mert a macskánk is így halt meg. Drukkolok a görinek.
2010. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
másik állatorvos am megnézte egyáltalán az orvos rendesen?
2010. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Huuu,nem hiszitek el meguszta hál istennek.Elvittem Nyiregyre az állatkorházba,röntgen miegymás,de semmi törés,csak agyrázkodás.Kisvárdán ahol lakom sajnos az orvosok vagy nem értenek hozzá vagy nem vesznek komolyan.Minden esetre jó lecke volt nekem,nagyon féltem amugy is mindentöl.
2010. jún. 28. 19:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nem lett nagy baja :) Jól tetted, hogy elvitted az állatkórházba, látszik, hogy jó gazdi vagy :)
2010. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon örülök a jó hírnek! Rendes gazdi vagy! :=)
2010. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Hát én imádom az én kis görkémet!
2010. jún. 29. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!