Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítenél a hörcsögök párban...

Segítenél a hörcsögök párban tartásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Bocs, hogy ilyen furán fogalmaztam meg a kérdést. :D

Na szóval az lenne a kérdésem, hogy azt olvastam a fiú hörik nem jönnek ki egymással. Egy fiút meg egy lányt pedig nem szeretnék, mert azok meg szét nemzenék egymást. :D Két lányt meg megint csak nem szeretnék, mert eddig tapasztalataim alapján a lányok harapósak, szóval a fiú hörcsög nyugisabbnak tűnik. Ilyenkor akkor mi a helyzet? Mert szeretnék hörcsögöt, de nem szeretném, hogy egyedül legyen és unatkozzon ha nem vagyok otthon. Ha esetleg egy fiú és egy lány lenne, akkor a piciket beveszik a kereskedések vagy már ott is rengeteg van és nem kell nekik? Ja meg ha csak egy lenne, akkor mennyi az esélye, hogy egy idő után depressziós lesz? Volt egy hörim, igazi forma volt, kis jó fej dög. :) Sajnos nem rég pusztult el, betegségben és nagyon hiányzik, ezért is gondoltam, hogy beszerzek egy újabb kis társat. :)

Előre is köszi a válaszokat.


2010. jún. 28. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az állatkereskedésben is, ha itt nem kapsz választ.

Egyébként csak tippelek azzal, hogy rakd őket akkor a terráriumba, amikor előtte jól kifertőtlenítetted. Így elveszi az ottlakó höri sajátos szagát, és talán nem fogja védeni a territóriumát. És talán rakd őket a szőnyegre,- ha nem tud egyből elbújni-hátha könnyebb nyitottabb térben az összeszokás.

2010. jún. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha dzsungáériai törpehörcsögre gondolsz, azokat nem nagyon lehet együtt tartani. Ne aggódj, hogy depressziós lesz. Sokkal rosszabb együtt tartani őket, mert kicsinálják egymást.
2010. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy hörcsög9t csak egyedül szabad tartani, mert előbb-utóbb megtámadják egymást. Az lenne a legjobb, ha ölyan lenne a ketreced, amit el lehet választani olyan fém ráccsal, akkor látják egymást, nem lesznek depisek. Nekem régebben volt egy fiú és egy lány... akkor ezt még nem tudtam, amit neked írtam és a fiú megette a lány fejét....:S
2010. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk pár éve volt két szíriai aranyhörcsögünk,és sokat verekedtek,úgyhogy külön terráriumba raktuk őket.Ilyenkor 5-6 hónaposak lehettek,mert utána még éltek kb.2 évet.Most van a nővéremnek 2 dzsungáriai törpehörije,mindkettő lány,és ők is verekedtek,különtettük őket is,és békésen élik életüket:)
2010. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. :)
2010. jún. 28. 18:51
 6/6 hencsyke válasza:
Nekem együtt van 2 lány aranyhörcsög és egyáltalán nem veszekednek szépen elvannak egymás mellett...de tudni kell h fiatal korukban vettem őket és 1 alomból :)
2010. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!